Sosyal medya ve ilişkiler

Arkadaşlar merhaba, bir konuda fikirlerinizi almak istiyorum. Sosyal medya (facebook, twitter gibi) hesaplarımız hayatımızın büyük bölümünü kapladı ve insani ilişkilerimizi de büyük ölçüde etkiledi. Ama bir çok insanın (ben dahil) aslında çok mutlu olmadığımızı sadece kendimizi tatmin ettiğimizi fark ediyorum çoğu zaman bu ortamlarda yapılan sohbetlerde. Hayatımda hiç yüz yüze karşılamadığım, hiç tanımadığım insanların arkadaş eklemesi ve uzun uzun yazışmak istemeleri ne anlama geliyor? Yeni bir arkadaş edinmek insanların ihtiyacı mı yoksa bir ilahı tesadüf mü? İnternet ortamında tanışıp yüz yüze görüşüp ikna olan veya mutlu olan var mı? Ben bu ortama hala alışamadım ve insanların aslında yüz yüze söyleyemediklerini burada yapabilmeleri aslında antisosyallik olmuyor mu? Cevaplarınızı bekliyor olacağım...

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• face ya da twitter denen siteleri kullanmıyorum buna araç olan bir çok site var flört siteleride dahil kimsenin ne olduğunu bilemezsin mesela burda bir etmus vardı onun gibi yüzlercesi var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnternetten birilerini tanımak bana abes gelmior. ama bu herkesi ekleyip önüne gelene yazmaksa o zaman çok abes işte! Benim 3 arkadaşım internetten tanışıp evlendi.. ama saçma sapan insanlara denk gelip, kalbi kırılan, kullanılan kızlar da tanıyorum. Dolayısıyla; doğru kullanım ve kader :)

0|0
    0|0
    • peki insanlarla tanışmak için eş veya sevgili olmak dışında da olsa iyi muhabbet edebilecek insan bulmak için ne gibi şeyler yapılmalı, veya siz bir erkeğin nasıl size ulaşmasını istersiniz?

• uzun cümleler kuran yapışkan adamlardan hiç hoşlanmam

yalvaran erkek sevmem.

kısa cümleler ve kendine güven yeterli

her lafın sonuna gülücük koymayın

hatta mumkun oldugunca az koyun

bol şans:)

• Sanal alem sadece vakit öldürmek için kullanılmalı.

0|0
    0|0
    • peki vakit öldürmek için kullanmak dışında yeni bir insan tanımak için uygun ortam nasıl bulunabilir? Bir kafeye gittiğim zaman da insanların olduklarından farklı görünme çabaları yüzünden kimseye yaklaşılamıyor. Çoğu zaman sıkılıyorum cafelerden. Bar ortamlarını da sevmiyorum. Benim gibi düşünen insanlara ulaşamıyorum.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...