Çıktığın kızın giyimi nasıl olmalı?

aklıma takıldı .. çıktığınız kızın türbanlı mı yoksa modern giyimlimi olmasını istersin ...yada şöyle sorayım.. çok güzel bir kız arkadaşın var .hafifi açık giyinmesi seni rahatsız edermi . mesela askılı ama uzun bir elbise..

0|0
153

En İyi Erkek Görüşü

• Türbanlı kızla işim olmaz! Giyinmek ayrı şey örtünmek ayrı şey.

2|0
    2|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 52

• eğer hayatıma girmeyi başarmış bir insansa, birbirimizi olduğumuz gibi kabul etmişiz demektir...kılık kıyafete karışmam, kendi tercihidir...ama fikrimi sorarsa da söylerim...

1|0
    0|0
  • giyimi onun seçimidir. kapalı da olabilir açık da...

onu olduğu gibi beğendiysem, sonradan beğendiğim halini değiştirmem.

2|0
    0|0
  • yerine göre gıyınmek en guzelii..izmirde bodrumda gıydınmı kımse bakmaz rahatsız olmassın..istanbulda gıy ayı dolu bakar rahatsız olunur durum bu

1|0
    0|0
  • görüşüm faydalı olur mu bilmiyorum ama paylaşayım. öncelikle çıkmak dini literatüre girmemiş modern dünyanın ürettiği bir söylem. evlenme niyetiyle görüştüğüm kişinin başörtülü olmasını (tabi öncelikle bunu sindirerek yaşantısıyla bütünleştirmesini) tercih ederim. türban kelimesini de sevmem türkçede başörtüsü varken niye olaya fransız kalanların bulduğu fransızca kavramı kullanayım.

namazını düzenli kılmaması dinini önemsemediği anlamına gelir, bu yüzden beni kesinlikle rahatsız eder. namazı kılıyorsa zaten açık giyinmeyi tercih etmez diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Ne giyerse giysin kimin umrunda.

1|0
    0|0
  • Bir kısmınız ete kemiğe bunların aldığı şekle...

Bir kısmınız giydiği çaputa...

Birinizde çıksın yüreğine baksın.

Sonra, erkekler neden bizi üfeleyip kaçıyor! diye mırıldanıyorsunuz.

Haktır.

0|0
    0|0
  • hafifi ağırı olmaz uygunsuz kıyafetlerin hepsine hayır. Giyiniyorum diye soyunan kızlardan da nefret ediyorum. Kız arkadaşım/eşim öyle birisi olmaz inşallah

0|0
    0|0
  • eder eder tamam sevgilim güzel giyinmesi hoş bunda problem yok biri baktıgı zaman vucudumun her zerresi harekete geciyo sinirle o yuzden giymesin modernlik acık ya da kapalı olmakta değildir link bu mesela azdaha bluzu kapalı olsa güzeldir illa acık olması gerekmez

0|0
    0|0
    • hergün giyinmek zorundayım bunları :d işim dolayısıyla :D ama bıktık arz edriz:D

• dimi şöle bir tatil beldesine gidip ustunde ince askılı uzun bir free bir elbise saclar acıkrüzgarda savruluyor o da hoş tabi :) kim bir kadını öyle görmeyi sevmez mutlu ve rahat :)

• açıkcası kızların kafalarını kapatmalarına oldum olası karşı olmuşumdur türban çarşaf nefret ederim artık tiksiniyorumda giyecegi elbiselere gelince ister bir karışlık etek giysin ister bilegine kadar isterse full transparan bir şey giysin ya da vücudunu tamamen orataya çıkaran birşey hiç önemli değil beni sevdikten sonra bunların hiçbir önemi yok ama dediğim gibi başörtüye kesinlikle karşıyım zaten öyle birinide sevmem

2|0
    1|1
  • bir sorun olmaz. çok kısa giyinmediği sürece önemli değil yani.

0|0
    0|0
  • kiz nasil giyinmek isterse giyinsin onun bilecegi bir sey..

1|0
    0|0
  • türbanlı ya da türbansız olması farketmez. Açık giyinmesi rahatsız eder. vücudunu kapatmasını beklerim.

0|0
    0|0
  • giyime güzel olmalı önemli değil ne giydiği

1|0
    0|0
  • Yanımdaki bayanın fizigi guzelse ve giydigini tasıyabiliyorsa, dekolte giymesi cok hosuma gider. Hatta mumkunse surekli seksi ve dekolte giyinsin. Sıkıntı yok :)

0|1
    0|0
  • göğüsler açık değilse ve elbise bol vucut hatlarını belli etmiyorsa problem yok.

1|0
    0|0
  • turbanlı ısterım

1|0
    0|0
  • birincisi 1999 lu kız ben dini inancı sağlam biri değilim ama türbanlı olan bir kız modern olmuyomu bende sana bunu sorarım

1|0
    1|0
    • offf ne bu ya:D tamam düzeltiyoruz:D kaşar gibi giyinenmı diyorum oldumu

• Başörtüsü takan bir kız modern olamaz mı?Modern başörtülü bir giyim tarzımdan kastım ilgi çekecek islama uygun olmayan PAHALI ve CAFCAFLIkıyafetler değil.Edepli olsun yeter...

1|0
    0|0
    • ewt ewt ewt :D işte bu yanıt serttti:DDDDDDDDD

• belli beklenir senden... iş ne mekke ye mi çıktı görev D

• hyr hastanede insan kaynakaları :d

• Saçı açık olacak ama tabiki orasını burasını açmayacak.Mini etek olmaz mesela :) Yani belirli sınırlarda açık olacak.Kapanmasını istemem ama o ayrı benim kendi görüşüm..

1|0
    1|0
    • mesela hayatta kısa giyinmem. ama uzun askılı salaş elbiseden vazgecemem. zaten saclarım uzun da sırtımı kapatıyor. benım bu öküz olan eski sevgili denyosu niye sorun ettı o zman

• Belki fazla muhafazakardır kıskanıyordur ya da hiç açılmanı istemıyordur aileden gelen bişeyde olabilir kimi erkek kapansın ister kimi erkek açık :) Ama bence herşey kalpte bitiyor..Yani başörütsü demek dini bir sembol bana göre.Bir insanın namusunu başörtü takıp takmamasına bağlamak yobazlıktır bence...Bir kadının kalbi temizse ruhu namusluysa gerisi önemli değil bunuda neden dediysem esti öyle ama gerçek bu .:)

• Bazılarına göre eğlenilecek kız ve evlenilecek kız tanımını yapmışsın. Erkek gibi erkek yanındaki kızın omzuda dahil hiçbir yerinin açıkta olmasına tahammül edemez.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 1

• O Onun Dinine Bağlı.. Ben Erkek Olsaydım Karışmazdımm.Günah Ona Yazılacak Fikrimi de Sorarsa Eğer Kapalı Giyinmesni İsterdm.!

0|0
    0|1
Yükleniyor...