Kalabalık ortamda hiç düştünüz mü ?

Veya ayağınız hiç takıldı mı ? Hemen salak mı yaptınız yoksa güldünüz mü ?

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

• Üsküdar meydanda takla attım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Düştüğümde yalnızda olsam arkadaşlar da olsa gülerim halime :) Ayrıca düşene de gülerim, ama tabi ciddi düşüşlere değil, hani hava yapayım derken düşen tiplerde oluyor ya onlara gülerim, fakat düşen yaşlı birileriyse gerçekten üzülüyorum, hele ailemden biri hafif düşse bile accayip içim acıyor ya..

0|0
    0|0
  • Evet çok kere :) ama rezil olmim diye sanki bir şey olmamış gibi ayağa kalkıyorum.

0|0
    0|0
  • Kafam iyiyken Taksim'in meydanında düştüm ben..:) Tam Burger King'in oralarda :d

Utanmadım da o an kendimi çok bahtsız hissettim. Şanssızlığa vurdum olayı..Niye diye sordum kendime..Niye düştüm ben ya.:D

Sonra bir çocuk geldi elimden tuttu kaldırdı..Yanında iki de kız vardı. Teşekkür ettim kaçtım:)

0|1
    0|0
  • hiç kimsye gülme huyum yoktur olabilir insanlık hali derdim ama ben bigün üniversitenin önünde bir gün merdivenlerden bir düştüm kimse gülmedi ama durumum çok fenaydı belim incindi 2 yıl acısını çektim valla:)

0|0
    0|0
  • Derse yetişiyim derken merdivenlerde düştüm :))

0|0
    0|0
  • Ayağım takıldı gülmüştüm utancımdan

0|0
    0|0
  • ilk topuklu ayakkabı deneyimimde kahve içmeye gittiğim kafeye yuvarlanarak girdim hemen yardıma falan geldiler ama yok gülemedim yani

0|0
    0|0
  • Düşmedim hiç ama sendelediğim çok oldu güldüm geçtim tabi bir kaç dk dikkatler üstüne çekilsede baya kötü bir görüntü aslında

0|0
    0|0
  • Gülerken düştüm :P

0|0
    0|0
  • artislik yapıyodum topa vuramadım bide üstüne üstlük düştüm ... atın beni denizlere :D

0|1
    0|0
  • evt düştüm caktrmadan kalktım hemen

0|0
    0|0
  • çok pis düştüm bir kere hem de hiç olmaması gereken bir yerde rezillik diz boyu :D

0|0
    0|0
  • Iki defa düstüm, utandim lan :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Konak metro yürüyen merdivenlerinde treni kaçırmamak için kuzenle yardırdık da ben en alt kattaki yürüyen merdivenlerden çok feci biçimde düştüm hatta rahat düşeyim diye yol verenler de oldu.Ulan 5 dakika sonra gene gelecek neyin acelesiyse

0|0
    0|0
  • 17 yıl önce bir otobüste "tamam geldik" deyip ayaklandım, şoför de ani fren yapınca bavulla beraber koridora yapıştım. Önce suratım asıldı, sonra yol arkadaşım olan üst sınıflardan abiler ablalar falan gülüştük. Çömezler hep makara malzemesi olur zaten

0|0
    0|0
  • Neden salak yapayım ki. Diğer insanlar düşmüyorlar mı?

0|0
    0|0
  • daha bugun düştüm ya,anasını satıyım okulda birasına maç yapıyoduk cocuklarla ,gol atınca washington sevinci yapıyım dedim şerefsiz bahçıvan çimleri yeni sulamış,üstüm başım çamur oldu

0|0
    0|0
  • capacity bilen bilir o yürüyen merdivenim başından bitimine kadar hoplaya hoplaya bir düşüşüm vardı oturduk hepimiz bana güldük :))

0|0
    0|0
  • Sultan Ahmet yolunda çok kötü düştüm ,tüm kalabalık basımda toplmıstı.. bıraz yorgundum hemen kalkmadım. bıraz sonra kalktım,her yerım kan ıcınde yola devam ettım ...sonra guldum=)

0|0
    0|0
  • 1 kere düştüm..Yüzüstü düştüm ellerimi düşerken zemine yasladım şınav vaziyeti aldım 2 şınav çekerek düşme psikolojisini spor psikolojisine çevirdim ayağa fırladığımda tepkiler değişti siz de deneyin..

0|0
    0|0
  • Herkezin başına gelmesi gereken birşey :D

1|0
    0|0
  • yok çok şükür olmadı :D

0|0
    0|0
  • düşmedim allah düşürmesin

0|0
    0|0
  • iyi ki düşmedim D:

0|0
    0|0
  • En son çocukken bisikletten düşmüştüm fren yoktu ayağımı ön tekerleğe sokmuştum o hızla havalanıp balıklama çakılmıştım kimse yoktu çevremde ölsek görmezlerdi gerçi o da ayrı. Ama kalabalık içinde bu yaşlarda düşsem kimseyi takmam kalkar giderim bir iki de küfür ederim kendimi rahatlatmak için millete film olduk diye dalga geçerim kendimle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...