Boğa burcu kadını nasıldır?

boğa burcu kadını nasıl olduğunu biliyormusunuz?

tanıdığınız bir boğa burcu kadını varsa özelliklerini saya bilirmisiniz

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• Benimdir kendileri.

-Hayvanlari cicekleri, bocekleri, dogayi severiz genelde. Koku konusunda cok hassasizdir, guzel bir parfum secimi bizi etkiler.

-Yemek yemeye ve rahatimiza duskunuzdur, tembelderler ama kendi isimize geldigi gibi yasariz, tembellikle burada ayrilir.

-Felsefik, entel, zeki cumleler kuran adamlar bizi etkiler.

- Gorunuse onem verir, kendimize bakariz, karsidan da bunu bekleriz, bakimli olmasini.

-Etrafa boncuk dagitmayi sever boga kizi, cok fazla yan cep yapar ve kimseyi kirmak istemez. Kavgadan tartismadan hoslanmaz, mumkun oldugunca tatliya baglamak ister.

-Bir arkadasina guveni kirildiysa bir kere, asla onarilamaz ama isin kotusu karsi tarafin ruhu bile duymamisken kendi icinde etiketlemistir artik onu, yuzune gulse, dertlerini dinlese bile bitirmistir artik kafasinda. En kotu ozelligi budur.

-Cogu zaman burnu havada, kendini bir sey sanan tipler oldugumuzu dusunur bizi tanimayanlar, ama yanlistir. Bizi tanimaya basladiktan sonra ben seni boyle biri degil, cok farkli biri saniyordum lafini cok duyariz.

-Lukse duskundur, daha dogrusu rahat yasami severler ve para bunun icin aractir, amac degil.

-Cok fazla insana selam veririz ama kendimiz hakkinda da, baskalari hakkinda da ketumuzdur.

-Sabit fikirli oldugumuzu soylerler ama sabit fikirli degil, kendi fikrimizin arkasinda dururuz sadece, bu yuzden bir de uzerine inatci diye etiket yeriz.

-Eglenceli insanlardir, eger espri anlayisini anlayabiliyorsan.

-Ve flort etmeyi cok sever, bir kere o uzun yollari, yuksek duvarlari atladiktan sonra, tum sadakati, tum benligiyle senindir boga kadini.. kendini anlatmayi sevdigini soylemis miydim?:) ozguveni fazladir boga kadininin, kendini begenir..

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• güzel bakımlı lüksü seven parayı arac olarak gören hırslı tuttuğunu koparançabuk kırılan (sevdiklerine karşı sadece) mantıklı düşünen sıcakkanlı ama soğuk kendine özel bir duruşu olan bir kadın :) kendimi çok iyi tanıyorum

2|1
    0|0
    • peki mesela sevgilin seni arayıp nrrede olduğunu sorsa çokmu sinirlenirsin?

• yok sinrlenmem ama süreklli sorarsa çok snrlenrmm guvenmeddğnii düşnrm

• candır canandır <<3

3|1
    0|1
  • cinselliğe düşkün

1|1
    0|1
    • bunun farkındayım sanki biraz fazla düşkün oluyorlar

• çok tahrik edici <333

3|0
    0|1
  • bir boğa burcu kadını olarak iyi bir yanıt verebilirim sanırım :))

genelde sessiz ağırbaşlı, sakindir boğalar

duygusal açıdanda çok hassas ve kırılganızdr ben şahsen çoook gururluyumdur

büyük ölçüde inatçı oolduğumu söylerler ve kafasına koyduğunu yapar boğa hırslıyızdr :)

2|0
    0|0
    • benim sevgilimde her birşeye üzülüp ağlıyor ya siz?

birde onu aradığımda "nerdesin, ..." gibi şeyler söylemek onu

sinir ediyor. sizdede öylemi?

• evet aslında hesap vermekten hoşlanmayz biz pek ondan sinir oluyordur büyük ihtimalle nerdesn sorunuza...her şeye üzülüp ağlama konusunda bir şey diyemeyeceğim ama hassas olduğu için olabilir çünkü kolayca her şeyi kafaya takabiliyoruz

• aynen bnde çok ağlarımm

• tembel,inatçı,uyuşuk,sakin ve nazik

1|0
    1|1
  • Oyhşşş oluyorlar <333

3|0
    0|0
  • erkegını mutlu edebılen sen sakrak yerıne gore davranan ınatcı sevdıgını kıskanan sahıplenen bır burcuz ama ben bundan memnunum :D

0|0
    0|0
  • Inatci bencil !

0|0
    3|0
  • kıskanc ama kıskançlığını belli etmez

hiç sinirlenmez çok sakindir

kontrol edilmeyi sevmez..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Seksi ve esmer oluyorlar..

4|0
    3|1
  • Hiç alamam burçdan, boğa gıbı olsun yeter.

1|0
    0|0
  • çok kaliteli güzellerdir

3|0
    0|0
  • Bunların hepsi çok inatçı oluyor baştan söyleyeyim :)

1|0
    0|0
  • bakımlı tatlı sevecen

2|0
    0|0
Yükleniyor...