Sevgilinizin sizle birlikte spor salonuna gelmesini ister miydiniz?

Sevgiliniz de siz de fitsiniz düzenli spor yapıyorsunuz peki aynı spor salonuna beraber gitmek ister miydiniz ben istemezdim şahsen dikkatimi dağıtırdı peki sizce?

Güncellemeler:
hattrick de yaptım bugun bu soru ile 3 te 3 süper soru seçildi zirvede bırakıyorum artık soru sormıcam :)

0|0
33|19

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 32

Erkekler Ne Diyor 18

• herhalde isterdim

0|1
    0|0
  • şu an sevgilim yok :D
    Olsada zaten gidemeyiz benim salon sadece erkeklere özel. Fakat sevgilim olsa ve başka bir salona gidip spor yapmamızı önerse yine istemezdim.
    "Ayy bench press yaparken DEMİR götümee girermi? Ayy squat yaparken çömeldiğim yere vibratör koysam ne olur? Ayy steroid alsam götümdee kas çıkar mı? Ayyy bu suplement işe yaramıyor! Ayy geçen deadlift yaparken salondaki başka erkekler bana sakso çektirdi! Ayy Barbell Curl yaparken kalçalarıma bakıyorlar"
    Çekemem bu muhatbeti

0|0
    0|0
  • Önce bir sevgilim olması lazım sonra da spor salonuna yazılmam lazım :) Bilmem istemesem de kızlar zorla ne yapar ne eder kendileriyle birlikte gitmemizi sağlarlar.

0|0
    0|0
  • benim manitaya bakarlar falan dayanamam dalarım birilerine o yüzdeb hiç gerek yok.. Kızlar kızlar için ayrılmış salonlarda çalışsın erkeklerde erkekler için en iyi çözüm böyle olur.. Ztn ortak spor salonuna gidince hatunları kesmekden kendi işimize odaklanamıoruz ve verimsiz geciyor hic gerek yok :D

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Gelsin ne olacak

0|0
    0|0
  • Hayır istemezdim

1|0
    0|0
  • İstemezdim de kiskanirdim olay cikardi biliyorum kendimi ondan

0|0
    0|0
  • Isterim ama sevgilim yok

0|0
    0|0
  • Hayır çok abaza var orda

0|0
    0|0
  • sevgilimi erkeklern oldğu bir yere göndermem yalnız başına

0|0
    0|0
  • Gitmem

0|0
    0|0
  • Dayanamam diger hatunlara bakarim gözlerimi kaybetmek istemiyom 😢

0|0
    0|0
  • beraber spor yapmak kadar güzel bir sey yok

0|0
    0|0
  • Kıskançlık krizine girip birinin kafasına 25 kg luk dambellarla girebılirim olmaz :D

0|0
    0|0
  • Avrat bnmle spor yapmalı ama milletin içinde nasıl. olacak skinti

0|0
    0|0
  • Şimdi ters bir şey söyler elimdeki ağirliği kaybederim

0|0
    0|0
  • İsterdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...