Uyumak için yatağa girdiğinizde hayal kuruyor musunuz?

Ben kuruyorum, çok güzel oluyor beyler. Bence insanın hayal kurması süper bi' olay.

Mesela gelecekte beni sevcek biri olacağını düşünüyorum, onun saçlarını taradığımı ona vakit ayırdığımı.

Siz neler düşünüyorsunuz, hayal kurmak sizi mutlu ediyor mu? Ben çok mutlu oluyorum ve günün sıkıntılarını bir terapi gibi atıyorum.

Güncellemeler:
Hayal kurarken o kadar seviniyorum ki sanki gerçek oluyormuş gibi seviniyorum

İnsanın sevinmesi bence süper bir olay. Hayatımız boyunca mutluluğu fazla yaşayamayabiliyoruz, hayal kurarak mutlu anlarımızı artırabiliriz diye düşünüyorum.
bazen ciddi ciddi ihtiyaç duyuyorum , sırf o yüzden normalden 30dk erken yattıgım oluyor

0|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

• aynen öyle her gece hayal kuruyorum mükemmel bir duygu hayal gücü gelişiyor insanın anlatılmaz bişey

0|2
    0|0
    • Ne hayaller kuruyorsun mesela? Çok mu imkansız şeyler? Mesela zamanda yolculuk yapmak mı, yoksa yerçekimsiz ortamı simüle eden bir uçakta olmak mı?

• ikisinide kuruyorum olabilir hayalleride olamayan hayalleride kendimi mutlu hissediyorum dediğim gibi anlatılmaz bir duygu bence

Kızlar Ne Diyor 7

• bnde çok hayal kurarım.hayal kurarken uyuyakalıırm hatta.genellikle okudugum kitaplardan yola çıkarak kurarım hayllrimi

0|2
    0|0
  • bende saçımı tarayan sevgi dolu dokunuşlarıyla beni mutlu edecek birini hayal ederim diyeceğimi sanıyorsan yanılıyorsun pamağımı sık sık yalayıp dolar saydığımı düşünüyorum koyun saymam uyumak için dolar sayar kendime terapi yaparım

0|2
    0|0
  • Evet kuruyorum.. Bazen öyle saçma oluyorlar ki ama çok zevkli ya..

0|2
    0|0
    • Hayal kurarken gerçekçi hedefler seçmek gerekir diye düşünüyorum. Yoksa ben de bilirim hayalimdeki biriyle deliler gibi sevişip sokakta kafada huniyle dolaşmayı.

• kurmam mı... :/

0|0
    0|0
  • Artık tek hayalim Sabah olsada ks ye bAksam :((

Ki ben aş gibi su gibi deli gibi hayal kurmayı severdim

Kalmadı hayalim :(

0|0
    0|0
  • aynen öyle :)

hatta bazen sikopatlatığımı ya da şizofreniye bağladığımı sanıyoru m

0|2
    0|0
    • Hayal kurarken gerçekçi hedefler seçmek gerekir diye düşünüyorum.

• Evet hayal kuruyorum ama senin ki gibi değil sjhfjhs

0|2
    0|0
    • Hep düşünüyorum ama onu gündüzleri düşünüyorum. Sonuçta bu bir meslek ve mesleğimizi sevmeliyiz. Ben mesleğini en çok seven insanlardan biri olduğumu düşünüyorum.

Mesleğini sevmek de çok güzel bir olay. Düşünsenize herkes mesleğini sevse marketteki bir kasiyer bile işini çok iyi yapar. Ama bence kasiyerlerin kendini kötü hissetmesinin nedeni hayallerinin olmaması.

Biz işlerimizi yaparken hayalimize bir gün ulaşabileceğimizi düşünürüz. Örneğin yalnız uyumamak için 1000 gün çalışmamız...

Erkekler Ne Diyor 6

• Neye yarar, hayal...

0|1
    0|0
  • İnsan hayal kurmadan yaşayamazki hayallerde olmasa nasıl çekilir bu dünya :)

0|1
    0|0
  • evet kuruyorum,uyumama yardımcı oluyor

0|1
    0|0
  • Kafayı koyduğum gibi uyuyorum.

0|1
    0|0
  • hemen uyumasam birşeyler ayarlarız da olmuyor işte

0|1
    0|0
  • bugünün hayalleri yarının gerçekleridir