Arkadaş kelimesi sizn icin neyi ifade ediyor? Hiç sevdiğiniz icın sevdiğniz arkadaşlarınızdan vazgeçtiniz mi??

bazen arkadaslardan nefret ediyorum. Hepsi yapmacık geliyor. Gülmek zaman geçirmek icin, sevgili zor zamanında mutlu anında herzaman senle olur gerekirse canını verir, geceleri kapnda sabahlar yollarına güller döker herşeydn cok sever seni. İste sevgli kelimesini bu anlamda ögrendim ben hayatıma gren kişiyle. Tüm arkadaşlarm basit geldi, bunlar benim icn ne yapabilirki dedim sevglimin yaptıklarını görunce. Fakat nerden bilebilrdm zamanın bizi ayıracagnı, arkadaşlarmı özleyecegmi... yalnızm dostlarm, yalnızım yalnızz

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• sevda ayrı sevgi ayrıdır. sevgili hergün yanında ,arkadaş kara gününde yanında olandır. ben bir insanım diyen herkesin ikisinede ihtiyacı vardır.dostlar olmadan acıları karşılamak zordur.Düştüğün zaman sevgilin bir koluna girebilir kaldırmak ve ayakta tutabilmek için. Ama diger kolu boş kalır . ozamanda dengeyi kurmak zorlaşır.işte arkadaş tam o zamanda olması gereken kişidir.sevgilinin diğer koluna da o girerse denge saglanır. ya da ikinizin birden düştüğnü düşün sizi ayaga kaldıracak birdostaaçilen ihtiyacınız olacaktır. busebeblerden dolayı dostları satmanın biranlamı yoktur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bugun benim sevgilimle birlikte geçirdigim 2. senem ve onun için ailemi bile hayatımdan çıkartabilirim yarın öbürgün ailem ölebilir ecelleri geldiginde ama sevgilim benimle yaşlanankadar birlikte olabilir gelçi ecelin nezaman gelecegı belli olmaz ama allatan tek istegım bırlıkte yaslanmak aynı yastıkta aynı anda ölmek.

0|0
    0|0
  • Bu zamanda samimi insanlar bulmak zor

Allah samimi arkadaşlar nasip etsin

0|0
    0|0
  • Okey masasındaki 4. yü ifade ediyor.Ne zaman çağırsam gelebilecek biri demektir 4. adam.

0|0
    0|0
  • vazgecmek bana gore deıl

0|0
    0|0
  • kim dedi yalnız olduğunu

0|0
    0|0
  • İnsanlar vardır; sadece laflamak için sürüsüyle, arkadaş dediğin çok, ve dost dediğin

0|0
    0|0
  • bak var bende böle bir hikaye ama uzun gerçekten ama var yani onu bil

0|0
    0|0
  • arkadaş başka sevgili başka sevgilin için arkadaşlarına sırtına dönme onlar kötüde olsa her zaman senin yanında olacak çevrendeki insanlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tamam aşk iyidir ,severim falan ama dostun yeri bambaşka .Onu aşka değişmem

0|0
    0|0
  • böle bir tercih konusu olamaz.benim arkadaşlarım çok değer verir bana sevgilimde.sevgilimn böle bir tercih yapmamı istemesine izn vermm

0|0
    0|0
  • Birinden vazgeçtim, çokta iyi yaptım bence.

Arkadaş sıfatının hakkını veremiyordu, benimle başka anlaşıp bir yere gidince ortamda planı ben bozmuşum gibi laf ederse bende onu silerim ve sildimde hayatımdan.

0|0
    0|0
  • Arkamdakilere derim yeminnen.

0|0
    0|0
  • Bencede Sevgilinin yeri baskadir ama arkadaslarida aksatmamak gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...