STSL 2015-2016 Sezonu #Şampiyonu kim olur?

STSL 2015-2016 Sezonu #Şampiyonu kim olur?10 hafta önce şampiyon kim olurlar mı dersiniz ! 7 hafta önceden şampiyon ilan etmeler mi dersiniz!
Sanırım artık bugün ve artık hafta hafta bu konuyu yani #şampiyonluğu konuşmamızın vaktinin geldiği haftalardayız diye düşünüyorum...

Futbolun gerçekleri içerisinde, taraftarlık duygusallığına kapılmadan (taraftarlık duygusuna kapılıpta yorum yapanında yorumu başımızın üstüne ayrıca) , kırmadan dökmeden yorumlarımızı paylaşalım.

Herkes kendi görüşünü belirtsin, herkes kendi görüşünü belirtirken dilerse başka görüşlere alt yorumlar yapabilir. Alt yorum alan Görüş Sahibi devam ettirip ettirmemesi kendi isteğine bağlıdır. Ne yok derseniz rahatsızlık vermek yok, kavga içeren tablolar yok, kulupleri küçük düşürme yok, bunları yapanlara eğer denk gelirsem engel var... :D

Şampiyon Kim olur?
Siz kimin şampiyon olmasını isterdiniz?
Fikstürdeki zorluklar neler?
Ligin kader haftası hangisi?
#Fenerbahçe / Beşiktaş avantajlı çünkü!!!
Fenerbahçe / #Beşiktaş kaybeder çünkü!!!

Tartışmanın ana başlıkları bu ve sizin ekledikleriniz...

#ŞampiyonKim #fenerbahçe #beşiktaş #maakcur #1mayıs

• Fenerbahçe
    42% (5)43% (6)42% (11)Oy Ver
  • Beşiktaş
    58% (7)57% (8)58% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• 10 hafta önce de Beşiktaş'ımdı bugünde

0|2
    0|1
    • lafın gelişi yazdım mevzuyu anlatmak için (10hafta) pembenin giriş yaptığı yere bak hele -.-

En İyi Erkek Görüşü

• Objektif olmalıyız ben koyu bir her maçları izleyen bir Fenerbahçeliyim.
    Şampiyonun kim olacağını bilemeyiz ama fikstüre bakarsak beşiktaşın fikstürünü daha zor buluyorum. Beşiktaş galatasaray karşısında iyi oynayabilir ama galatasaray son zamanlardaki istatistiği oyun anlamında baya gelişti denebilir bu yüzden beşiktaşdan puan veya puanlar alabilir diye düşünüyorum belki tam tersine beşiktaşta alabilir o ihtimalde yok değil. Osmanlıya gelirsek fenerbahçe maçında izlediğim kadarıyla çok iyi bir defans yapıyor orta sahası çok kuvvetli hele zencileri adeta takımı üstleniyor bu açıdan beşiktaş zorlanabilir ama kendi evinde oynaması bu nedenle bir avantaj tabiki. fenerbahçe deplasmanında oynadı sonuç 0-0 dı bilemeyiz. Konya ise o anki duruma göre bilemeyiz ama şunu demek isterimki çok koşan bir takım adeta takım oyunu oynuyor bu nedenle beşiktaşı zorlayabilir ve aykut kocaman olması ayrı bir faktör olur bilirsiniz ki fenerbahçelilik damarı olabilir. Fenerbahçeye gelirsek Fenerbahçeye o kadar tam emin değilim Her şey olacakmış gibi görüyorum ama yinede son zamanlardaki formda istatistiğini unutmamak gerek feneri başakşehir zorlar diye düşünüyorum. Gaziantepspor da yarın bastıracak gibi çünkü onlarda kayseri ile düşme potasına girmemek için oynuyor riskli yani. Son maçımız sivasspor da o anki duruma göre riskli Bu ligde herşey olabilir emin konuşmak yerine pek bir cevap veremem ama gönlümden geçen fenerbahçe olsun isterim tabiki ama nedense içimde beşiktaş puan kaybedecek mutlaka biz 1. olacaz gibi geliyor ama hadi hayırlısı yani onun rahatlığı içindeyim. :D

0|0
    0|0
    • aslında bu iki tablodada iki takım tam anlamıyla ben şampiyon demesi için çok erken işin açıkcası çünkü ik takımında kendisinden kaynaklı zorlukları var hafta hafta bakmak en doğrusu gibi, yorumlarının geneli benimde katıldığım kısımlar bolca

• rıca ederim

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 6

• Kayseri maçı öncesi Beşiktaş 3 galibiyet 1 beraberlikle şampiyon olacak demiştim , kayseri bitti kaldı 3 mac.2 galibiyet ve 1 beraberlikle rakibinin maçına bakmaksızın #Beşiktaş şampiyon olacak

0|1
    0|0
    • beraberliği hangi maça veriyorsun

• Başakşehir ve Deli ibolu gençler maçları kolay geçmeyecek. Sence?

• başakşehir büyüklere iyi oynayan bir takım ve kendi sahasında olması zorlayacaktır feneri biraz, gbirliği fenere hep ters gelen bir takım ama maçın içerde olması bir nebze rahatlatıyor bunu diyebilirim, sivas lige veda ederse maça kadar çok direnemez deplesman bile olsa, ayrıca fenerin futbolu ve pisikolojik olarakta iyi seviyede şu an, bu da bir artı bence

• Her şey Beşiktaşta aslında daha doğrusu Beşiktaşın defansında ve kalecisinde bitiriyor eğer berbat oynamazlarsa ki Kayseri gibi çok az gol atan bir takım bile pozisyon buldu çok rahat Beşiktaş tüm maçlarını kazanır ama eğer Akhisar maçındaki gibi olursa çok zor bir de Fb bir maçını kaybederse bu iş biter diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • puan avantajı beşiktaşın elinde oldugu için bu dedigin kısmen doğru çünkü düz mantıkla konuşmak gerekirse kendi işini düzgün yaparsa diger ihtimaller pert bu bir gerçek bunu kenara koyalım bjk nin mevcut maçları çok rahat kazanılabilecek maçlar olarak görüyor musun mesela burdan mevzuya dalalım

• elbet ihtimal var hiç bir maç oynanmadan kazanılmaz ama oransal olarak bakarsam Beşiktaşın galibiyetine %50 beraberliğe %30 Gsın galibiyetine %20 veririm. İhtimal her zaman vardır yarın ki Fb Gaziantep maçından bile puan kaybı olabilir çok zor ama olabilir sonuçta futbol bu Akhisar maçında Akhisarın adam gibi 1 atağı yok ama defansın saçma hataları yüzünden 3 gol attılar. Ben yine diyorum Bjk defansı iyi oynarsa Beşiktaş her maçını kazanacak potansiyele sahip

• ligin dibi karışık can havliyle ki bugun eskişehirin kazanması biraz üstündeki kayseri ve antepi huzursuz etti etmelide zaten, beşiktaşın kalecisi ve defans sorunlu o bilinen bir durum gelecek sezon o iki kaleciyle devam ederler mi bilmiyorum ama kalecid çok yok işin açıkcası -.- yüzde 50 çok bence çünkü son 10-15 maçtır galibiyet alamıyor beşiktaş areneda yoğun bir beraberlik kokan bir maç gibi bence her iki takımn galibiyit oranı eşit bence ama o maçı kazanırsa beşiktaş psikolojik avantajı cebine koyar bu bir gerçek, peki şöyle diyelim olayı deşelim biraz daha en kötü senaryoyu konuşalım son üç maçta kaç puan çıkartır

• Kim ne derse desin Beşiktaş'ın oynayacağı takımlar bizim oynayacağımız takımlara göre daha zor. Yarın maçı kazanamazsak şampiyon Beşiktaş olur. Ama yarın kazanır, haftaya da zorlu Başakşehir'i yenersek Beşiktaş'ın Galatasaray karşısında olası bir puan kaybı bizi şampiyon yapar :)

0|0
    0|0
    • gs nin direnç göstereceğini düşünüyor musun beşiktaşa karış zira dediklerinde katıldığım noktalar var

• gs kendi evinde yenilmiyor uzun süredir beşiktaşa ve özellikle avrupa ya gitme isteği yani cezayı bu sene çekme isteğide var ki bu mantıklı türkiye kupasında fenerle karşılaşacak alma ihtimali olsada kaybetme ihtimalide yüksek, ligdede 5 inci olma ihtimali olması beşiktaş maçını boş gececeğini bende düşünmüyorum...

• Tabii kii BEN...

0|0
    0|0
    • herkes bir şey yazmış kimine katılınır kimene yok arkadaş bu böyle denirde "Tabii kii BEN" nasıl bir şey dir :D

• Konu fitbol olunca doğrudan soruyu cevapladım. Ayrıntılar gereksiz...😂😂😂😂😂
      Türkiyede Futbol kalitesi belli, o yüzden Şampiyon her daim benim...

• eyvallah doğru diyorsun bir bakıma :D

• Beşiktaş olur

0|1
    0|0
    • detay vermek istermisin bir dilek olarak ya da tememmni olarak bu dediğin güzel olsa gerek önündeki maçlar ve rakibinin maçları değerlendirmek gerekirse olay nereye evrilir sence

• Beşiktaş şampiyon.

0|0
    0|0
    • zorlu maçları olduğunu düşünmüyor musun mesela eski sezonlarda gs nini meşhur bilen bilir samsun antep antalya vakası vardır futbol bu sonuçta böyle örenklerle dolu taraftarlık duygusuyla bunu yazmış olmanı anlıyorum ama iki takımıda değerlendirirsen maçlarını çünkü artık iyi futbol vs önemli olmayan dönemler bu sonuçta ortaya ne çıkar sence dök içini bakim -.-

• @KurabiYe deplasmanı sıkıntılıyı anlatmak istedim orda ama anladığım kadarıyla pek beşiktaş taraftarı olayı öyle grmüyor, denicek pek bir şey yok yani

• www.kizlarsoruyor.com/.../q4717615-lazio-galatasaray-turu-kim-atlar
      www.kizlarsoruyor.com/.../q4734831-bu-aksam-gaziantepspor-galatasaray-macinda-kirmizi-kart-cikar-mi
      http://i.hizliresim.com/Pk93A8.png

Sende haklısın ya :) Futboldan herkes anlamıyor tabi :)

Yine söylüyorum Gs 1-3 Beşiktaş haftaya bu yorumumu gördüğünde son 2 hafta kala susarsın artık :)

Yükleniyor...