Yüzüm çok şişman nasıl zayıflatırım?

Yüzüm çok şişman günde 4 öğün yemek yiyorum aslında 3 öğün geri kalan 1 öğünse aburcubur oluyor
Nasıl zayıflatırım yardım edin lütfen?

1|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• boğazını tutacaksın, ekmeği keseceksin ;)

0|0
    0|0
    • Hayır yani ciddi ciddi 3 gün boyunca hiç birşey yemeden sadece su içerek idare etmiştim ama olmadı ne 1 kilo kaybettim ne kalori :(

• ne var bu hatunun yüzünde :) gayet normal vücuduna göre ;)

• Ama ailem hep diyor bunu sıkıldım artık bunu demelerinden artık fotoğraf çekmeye korkuyorum telefonumu kurcalayıp aaaa bu şişman yüzlemi fotoğraf çektin demelerinden demesinden kardeşim der dalga geçer annem babamsa sadece dalga geçer sence nasıl zayıflatırım evde oturuyorum bide üni nedeniyle evde oturuyorum pek yapacak birşeyim yok napmalıyım? :)

Erkekler Ne Diyor 12

• as ye

0|0
    0|0
  • Diyet spor ve eksi şeyler yiyerek

0|0
    0|0
  • İlk önce marketten aldığınız paketli ürünlerden uzak durmaya çalış. Yeşil çay iç ve yediklerini azalt. Bunun yanında her gün yürüyüşe çıkmalı ve kilo vermelisin. Böylece ilerleyen zamanda vücudunun rayına oturmaya başlayacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Sıkı bir diyet, spor :)

0|0
    0|0
  • Adam gibi beslen diyet yap

0|0
    0|0
  • yüzün şişmansa sende şişmansındır bence sen zayıflamazsan yüzünde zayıflamaz

0|0
    0|0
    • hayır ya ne şişmanım ne zayıf normal bir kiloya sahibim ama yüzüm kiloma göre gayet şişman :(

• sen şişmanmışsın zaten yüzün değil sadece

0|0
    0|0
  • yüzüne ağırlık bağla gül-ağla-gül-ağla zayıflar

0|0
    0|0
  • ne alaka ya

0|0
    0|0
  • Her yemek acı biber ye. Ama bol acı olsun. Fazla ekmek yeme. Acıkınca meyva ye.

0|0
    0|0
  • Bence yüzünü zayıflatma😊

0|0
    0|0
  • Sakız çiğne bacım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...