Biri size facebookta mesaj yazsa ona profil resminizle mesaj yollarmısınız

eskiden çok yakın olduğum bir kız arkadaşım vardı görüşmüyoduk epeydir bir seferinde biriyle çıktığını söyledi bende o seni üzer dedim seni aldatır dedim ve bana hakaret etmişti bende 2 sene sonra onu rüyamda gördüm ve mesaj yazdım özür dilediğimi ve onu arkadaş olarak çok sevdiğimi ve dargın olmak istemediğimi ve birşey beklemediğimi birgün karşılaşırsak en azından yüzüne bakabileyim dedim ve rüyamı yazdım onu bir kucağında bir çocukla merdivende otururken gördüğümü yazdım ...kısaca anlattım ve oda ilk önce basamakta oturan çocukların fotosunu kapk fotosu yapmış 1 hafta sonrafda kuçağında çocuk fotosu çekmiş onu yapmış şimdide sizce bu bir tesadüfmü bir mesaj mı ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• 1.si rüyaların gerçek oluyor.2.si belki bu bir mesaj olabilir senden hoşlanıyorum ama zamana ihtiyacım gibisinden.3.sü sadece tesadüfte olabilir.Pek birşey anlamadım açıklamandan ama her insanı kendine göre sevecek bir insan çıkar.Bunu aradan 1 ay geçerek yapmışsa kendime göre yorumluyorum:Seni seviyorum ama zamana ihtiyacım,seni tanımaya ihtiyacım var anlamına gelebilir.

En iyi cevap *

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu bazı insanlara verilen bir özellik.Kalbi temiz ve inançlı insanlara Allah tarafından ayan olur.Beni rüyalarım kesinlikle çıkar,dejavu sürekli olurum ve her Cuma günü Kuran okuduktan sonra o ay olacak tüm kötü olaylar gözüme görünüyor.Geleceği görmek değil sadece ayan.Mesela Cuma günü gördüm internetim bozulacağını bu hafta internetim bozuldu zar zor yaptım.Mesela altınlar gördüm.Elimde şuan altın yok ama annem altın gibi parlak bir geleceğe sahip olduğumu düşünüyor.Farklı yorumlar olabilir.Ama bence çok güzel bir avantaj

0|0
    0|0
    • :D ya sen delimisin benim soruma cevap vermek dışında herşeyini anlatmışsın çok güldüm yaaa :D

• Tamam ya seni kırıcağıma kolunu kırarım :D yazıyom

• bi yazaydın hayırlısıyla

• mesaj olabilir bence çünkü sonuçta kızan anlatmışsın ama bir tesadüf olma ihtimali de %11

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...