Neymar da Silva mı Cristiano Ronaldo mu?

Benim gözümde şahsen Neymar 21 yaşında olmasına rağmen Ronaldinhonun hareketleriyle biliniyor ve mükemmel bir oyuncu gerçekten o yaşta. ve maçlarını izleyınce çok keyif alıyorum. Cristiano ronaldo benım gözümde sırf hava başka birşey değil şahsen ya sizlerin ?

• Neymar Tek geçerim
    67% (2)23% (3)31% (5)Oy Ver
  • Cristiano ronaldo
    33% (1)77% (10)69% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• CR7 <3 AŞK <3

0|0
    0|0
  • ronaldı bence

0|0
    0|0
  • Neymar ve Olaganüstü Çalımları

0|1
    0|1
  • Cristiano ronaldo

0|0
    0|0
  • Cristiano ronaldo candır :D havasını da atsn bir zahmet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• şimdilik ronaldo tabiki geleceğe dönük bakarsan tabiki neymar

0|1
    0|0
  • Cristiano ronaldo

0|0
    0|0
  • Ronaldo yaptıklarıyla istatistikleri alt üst etmesiyle manchaster united ve real madrid gibi 2 dev kulübün en önemli futbolcusu haline gelmesiyle.dünyada yılın futbolcusu ödülünüğ kaznmasıyla kendini fazlasıyla kanıtladı.neymar seviyesi avrupa liglerinin çok altında olan brezilya liginde oynamaya devam ettiği müddetçe messi ya da ronaldo ile kıyaslanması saçma.

0|0
    0|0
  • ronaldo mu sırf hava:) messiyi 1 numara olarak gören biri olarak çok net konuşuyorum ki ronaldo 2 numara :) adam rekor mekor altüst etti gol çalım bilek fizik yetenek kondüsyon hepsine sahip.

link

bak ronaldoyu test ettikleri belgesel. adam zifiri karanlıkta topu görmeden 90 a takıyo. hız desen atlet gibi koşuyo. tabiki ronaldo

0|0
    0|0
  • Neymarda bir patlayamadı abi 21 yaşında oldu

0|0
    0|0
  • kesinlikle cr7 neymarın oynadığı ligde doğru düzgün takım yok ve de adamda yok o hareketleri gelsin ispanya liginde yapsın

0|0
    0|0
  • Ronaldo tabiki..

0|0
    0|0
  • Neymarr adam gibi adam

0|0
    0|0
  • Cristiano ronaldo

0|0
    0|0
  • ronaldo

0|0
    0|0
  • Cristiano ronaldo

0|0
    0|0
  • Neymar gitsin bir Premiere League'de falan oynasın da görelim nasıl futbolcu.

0|0
    0|0
    • Değişeceğini sanmıyorum. brezilyalı kardeş adam 28 yaşına girdimi bunlarda kişilik değişimi oluyor niyeyse ronaldinhodan örnek vereyim :D

• Bu tiple bu soru sorulur mu kardeşim ya :)) ciddi olamıyorum

0|0
    0|0
  • saviola vardı bir zamanlar

0|0
    0|0
  • Ronaldo daha kaliteli

0|0
    0|0
  • Neymarı izlemek daha keyifli

0|1
    0|0