Düzgün bir kız olmak kötü mü yaa bütün erkekler böylemi

düzgün bir kızım diye erkek arkadaşım terketti .düzgün olmak suçmu ya nemiş o eğlenilecek kız istiyormuş. sizce düzgün kız olmak kötümü erkeklere güvenim gitti bütün erkekler böylemi.

0|0
8|38

En İyi Erkek Görüşü

• Daha yolun başındasın hemen kendini karamsarlığa itme. Sadece kendine güven. Öyle diyen erkek sence düzgün bir erkek mi. Niçin erkeklere kafadan haklı görüp kendini küçümsüyorsun. Aslında doğru olan senin yaptığın veya yaşantın. Bugün genelevdeki bir bayana bile desen ben seninle dalga geçiyorum diye bak bakalım sana neler sayacak. O erkek arkadaşın daha çocuksu duygu ve düşünceler içinde olgunlaşmamış diye düşünüyorum. Yoksa kendini bilen hiçbir erkek bir bayana ben eğlenilecek bir bayan arıyorum demez diyemez yani. Dolayısıyla biraz kendine güvenle hayatının daha güzel olacağını umuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 37

• Senin erkek arkadaşın yavşakmış kardeşim hiç kendine bu soruyu sorma dahi. Ayrıca ben o kişiyi erkek olarak görmüyorum,arada böyle potansiyel yaşvaklar çıkıyor ve bütün erkekler böyle mi sorusunu sordurtuyorlar malesef ,ama ne yaparsın kısmet sana denk gelmiş. Sen düzgün olmaya devam et,emin ol düzgün bir insan karşına çıkacaktır..

2|0
    0|0
  • He anasını satım he hepimiz öyleyiz hepimiz düzgün kızları terkediyoruz..

Genelleme yapmayın diye 500 kere söylendi dimi 1 şerefsize bakarak koca bir cinsi kötüleyemezsin arkadaşım biz genelevdekilere bakıp bütün kızlar böyle mi dıyor muyuz tövbe tövbe ya

1|1
    1|0
  • Ben düzgün kız istiyorum. eglenilecek kız diye de bir kavram olamaz. Her kızın duyguları vardır.

Belki de o eglenilecek kızlar yollu dedikleriyse o baska.

Düzgün kız var mı ya?

0|0
    0|0
  • boşver düzgün kız arayan çok var ama bulamıyoruz , sorun var bu işlerde ama nerde çözemedik bir türlü :)

0|0
    0|0
  • Neden duzgun insanlar beraber olamazlar su lanet dunyada. Muhakkak birisi curuk cikiyor.Sen yolundan ayrilma, seni hayvani ihtiyaclari icin kullanmak istemis ama suc sende bunyn gibi biriyle ne isin var.

0|0
    0|0
  • Düzgün olmak kötümü sence bu nasıl bir soru ,demek ki o kisi farklı isler pesindeymis sende kurtuldum diye sende seni seveni bul kafanı takma böyle seylere

0|0
    0|0
  • Hayır kesinlikle değil..Genelleme yapma ama eğer genelleme yaparsan bende şünü söylerim bütün kızlar yakışıklı erkek karizma kaslı güzel giyinen erkek mi arar ? şimdi olaya öyle bir bakıyoruz ki hep kendi penceremizden ben kendime ve bunu soranlara sunu sorarım senin beklentilerin varsa birilerininde senden beklentisi olur...

0|0
    0|0
  • Ey yurdumun ar namus iffet sahibi güzeller güzeli kızları ya bir kovalayın bir kışt deyin artık şu etrafınızdaki insan kılığında gezen mutasyon geçirmiş öküzlere .

0|0
    0|0
  • hayır bütün erkekler tabiki öyyle değil sen dürüstlüğünden ve namusundan ödün verme değecek değerini anlayacak bir erkek çıkıcaktır karşına...

0|0
    0|0
  • düzgün olma sakın

0|0
    0|0
  • 0|1
    2|0
  • Hayır genelleme yapma asla. Ben düzgün ve aklı başında olmayan kızlarla çıkmam. O erkek arkadaşının ayıbı.

0|0
    0|0
  • bütün erkekler tabiki böyle değil hatta sevinmen lazım onunla zaten yapamazdın adamın içyüzünü gördügün için

0|0
    0|0
  • Sana karşı bir hissiyatı yokmuş

Şansını denemiş oğlan.

Kız ya da erkek kimsede aynı değildir.

0|0
    0|0
  • Bu hayatta `duzgunum` diyenden kacacaksin abi. Hem de topuklarini totosuna vura vura.

0|0
    0|0
    • neden ki

• öyle ki onunla çıkarken hiç bir erkeğe bakmadım hiç bir konuda yalan söylemedim açık giyinme dedi bende düzgün giyindim yani ne yapmam gerekiyorsa yaptım

• Evet, bir iliski de zaten yapman gerekeni yaptin. Bu anlatilacak kadar buyuk bir meziyet degil. Bunu basari gibi anlatman gulunc.

• Düzgünlükten kasıt nedir?

0|0
    0|0
    • onun istediği gibi olmamam özel anlamda bana ters düşen bazıhareketlerine izin vermemem

• kendisinin söylediği bişey sen çok düzgünsün ama bana göre çok fazla dedi ben düzgünüm demedim yani

• Uzaklaşmak için bahane üretmiş sadece.

• deyil asla ama geçen ben bir soru sormuştum kızların %70 serseri ahlaksız erkekleri seçiyor demiştim herkes kendine kimi uygun görüyorsa onu ister ben cevap verdiğim bu tür sorulara edepli haya sahibi dindar efendi biri

0|0
    0|0
  • genelleme yapıp öyle bir hataya düşme.ayrıca kendi tabirin ile düzgün bir kız isen adamlığından şüphe duymayacağın birini bul.

0|0
    0|0
  • ince bir ayarı var onun

0|0
    0|0
  • sen de düzgün kız arayan erkeklere bak, zirzoplara değil

0|0
    0|0
    • ya ama düzgün gibiydi anlaşılmıyordu ki

• Bizde düzgün kız arıyoz da düzgünü bizi bulmuyor.

0|0
    0|0
  • ver gitsin kank

0|0
    1|0
  • hayır butun erkekler senın tanıdıgın gıbı deıl

0|0
    0|0
  • doğru zaman yanlış insan

0|0
    0|0
  • düzgün kız arayamıyoruz mesajı al burdan

0|0
    0|0
  • Bende duzgun bir adamim diye nisanlim terketti ne yapalim iyilerin kaderi bu

0|0
    0|0
  • sen aynen öyle devam et canım o kendine eğlenecek bulabilirse bulsun zor bulur,

0|0
    0|0
  • senin gibisini mumla arasak bulamayız

kızlar 2 ye ayrılır

eğlenilecek

evlenilecek

0|0
    0|0
  • gerçekten dediğin gibiysen eğer. o kişi tam bir odunmuşş. nerde senin gibileri!

0|0
    0|0
  • eger gercekten ole ısen o veletı bosver hıc degmezmıs sen bıldıdın yoldan sasma

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 8

• Gülüm bu erkeklere güven olmaz..!Neden biliyor musun onlar genç yaşta eğlenecek afedersin cinsel ilişkiye girecek,yiyip içecel bir kadın ararlar.Herşeyden bıktıktan sonra hanımefendi kızda yokki diye sitemleşirler.Sanki kendileri tam bir beyefendidir.Başıma gelmedi Allah korusun..!Ama çevrede bu duruma benzer bir çok durum var.Bir insan asla hanımefendi olduğundan rahatsız olmalı.Gün gelecek ki öyle bir kıymetleneceksin ki...Eğlencelik kızlar kullanılmış bir çöp poşetine benzer.Oturmasını,kalkmasını bilen kadın erkeğin baştacı,evinin kadınıdır.Haaa bu arada..:

Kaynakça:Annem <3 .D

0|0
    0|0
  • Yolundan ayrılma :).Sen sen ol yinede.Giden gitsin.Gittiği kızlar terk ettiklerinde geri gelince kabule etme.

0|0
    0|0
  • O kendine uygun birini arıyordur. Bir insan düzgün diye illa onunla olunacak diye brşey yok bebeğim.

0|0
    0|0
  • Her erkek aynı o*ya gel gel basımda tasıyım adam akılıya siktîr cek

0|0
    0|0
    • Her erkek aynı olurmu ya bazıları Sarisin bAzilari esmer sever bazilarida beyaz tenli ama buradKi yavsak gibi ortay karışık istemez

• aynı sorun, değer vermeyeceksin bu tipler boşver gıden gitmiştir gittiği günde bitmiştir de ve hayatına devam et

0|0
    0|0
  • Erkekler yamulunca kızlar da değişti kırçiçeem.

0|0
    0|0
  • eğlenicek kız ister şimdi daha sonra evlenicek kız diye sana gelir :)

0|0
    0|0
  • Seni terketmesi aslında çok iyi bişey yapmış seni kandırıp kullanıp terketse daha mi iyi olacaktı yani.

1|0
    0|0
Yükleniyor...