Bursaspor - G. Saray maçı ne olur?

Bursaspor - G. Saray maçı ne olur?STSL 31. Hafta (20.00) Bursaspor - Galatasaray
Skoru bilene EİG (+)

• 11 Haftadır deplasmanda kazanamayan GS seriyi 12 haftaya taşır diye düşünüyorum
    54% (7)65% (11)60% (18)Oy Ver
  • 11 Haftadır deplasmanda kazanamayan GS bu seriyi bu maç ile bozar diye düşünüyorum
    46% (6)35% (6)40% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
EİG skoru doğru bilene verilecektir
Skoru birden çok kişi bilirse EİG aralarından Experi düşük olana verilecek, Experleri aynı olması halinde ise yaşı büyük olana EİG verilecek
Hakemin başlama düdüğünden sonra ki tahminler EİG için değerlendirmeye alınmayacak
Skoru bilen çıkmazsa ve görüş sayısı 20'ın altındaysa SORAN EİG kendi seçecek
Skoru bilen çıkmazsa ve görüş sayısı 20'un üstündeyse EİG tercihi, EİG oranı az olana, eşitlikte yaşı büyük olan tercih edilecek
29.04.16 15:17
Bursaspor - G. Saray maçı ne olur?
GS seriyi 12 haftaya taşır
GS bu seriyi bu maç ile bozar

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Karşılıklı gol var
    2,5 üstü
    3,5 üstü
    İY 1,5 üstü
    MS 2
    TG 4-6

Bu maçla ilgili benim tüm tahminlerim bunlar :)

0|4
    0|0
    • pembe bak hele :D

• Galatasarayın fener maçını saymazsak gol yemediği maç yok.

• 0-2 gerçekçi gelmedi dimi sana 1-2 mi yapsam acep

En İyi Erkek Görüşü

• Gs alir 2-1

0|1
    0|0
    • bu maçı alırsa 5 cilige yürür bunu burda söylüyüm çünkü diger rakiplerinin zor maçları var gerçekten gs için ya tamam ya devam maçı gibi bir maç işin açıkcası

• var senin bir bildiğin ama hadi bakalım ne olacak...

• Bekleyip gorelim..

Kızlar Ne Diyor 1

• B dedim

0|1
    0|0
    • kafanda bir skor varsa belirtmek istersen yazabilirsin pembe

Erkekler Ne Diyor 8

• Hamzaoglu farklı motivasyonla çıkartacak bu maca , seriyi 12 maca çıkartır

0|1
    0|0
    • bu hakketen ilginç bir istatistik, artık değişik istatistikler tutmaya başladık, bursada son iki maçı kaybetti skor var mı kafanda

• Aklın yolu 1 diyelim :) şaka bir yana iki bekleneni veremeyen takimin maçında fark olmaz ve bol gole müsaiter

• doğru diyorsun

• Galatasaray 5. olmak için uğraşcak artık bu yüzden pek sanmıyorum kaybetceğini

0|1
    0|0
    • doğru benimde zatenkazanacağını düşünmeme iten bu çünkü türkiye kupası finali görecek bu çok belli ama alacağı garanti denemez onun için önce ligi garantilemek isteyecektir ve bu maçta bu açıdan önemli bir maç bu maçı 3 puanla kapatırsa 5cilik yolunda ki rakiplerinin çok zorlu maçları var onlar o maçlardan sağlam çıkamaz bence öyle yani ama bu maç kazanırsa tabi, skor beklentin ne

• 2-4 dedim onuda dikkate al

• o da dahil tabide öteki skorda bir kümeleşme var onu belirtmek istedim, benimde 0-2 gibi bir tahminim var ama herkes gol yer diyor -.-

• Bursa yener.

0|1
    0|0
    • bursada son iki maçı kaybetmiş ama skor var mı kafanda

• 2 1 3 2 bursa.

• bu maçı kaybederse ve rakipleri kazanırsa ya da kendi maçlarından puan çıkartırsa lige havlu atar gs, avrupa ligi için ben ters köşe bekliyorum bu maçta ama akşam görecez hayırlısı artık :D

• 3-2 gs alır

0|1
    0|0
    • 5'ncilik istiyorsa asılmalı bence bu maça

• ingiltere değil gs nasıl yönetilir onun tecrübesi var

• var doğru ama benim gördügüm bir sorunda şu an ki mevcut yönetim seçim yapmadan yani güven tazelemeden devam ederse iç sesler susmaz yani gs nin başı bayaı kalabalık skoru bilmiyorum ama gs nin sanıldığının aksine kolay kazanacağını düşünüyorumb ugunkü maçı

• 3 1 mac skoru kim alır orasina karışmam

0|1
    0|0
  • Gs her zamanki gibi yenilir gs liyim ama bu yil gs basket moda gs fitbol demida

0|1
    0|0
    • puan durumuna ve fikstüre baktın mı bilmiyorum ama 5 cilik için önemli maç alırsa kötü bir sezonda bile en azından avrupa hedefine ulaşabilecek ve cezasını bu sene çekerek gelecek sezon için iyi motivasyon olur olur diye düşündüm. gs basket moda dediğin gibi bakalım euroleague de ne yapacak gs

• Dediklerin cok dogru ins dedigin gibi olur zaten avrupada turku enn iyi temsil eden kim var ki gs den baska
      Ali samiyen ayakkabisindan deri kesti topa yama yapti o topka avrupa macina ciktik

• nolacak bursa gsye oturur...

0|1
    0|0
    • skor beklentin, bursada gümbür gümbür oynamıyor burda gs nin deplasman fobisinden bahsettik ama kendi sahasında olmasının dışında çokta artısı yok bursanın * göreceğiz akşam bakalım

• üst biter GS de alır o maçı

0|1
    0|0
Yükleniyor...