Aslan burcu kadınına aşık oldum. anlatın bana

Aslan burcu kadınına aşığım bir süredir. Dikkatini yeterince çekemedim. Neler tavsiye edersiniz? Nasıl olur bu dev kediler?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• aslan burcu ise isin zor cok secici olur geneli

0|1
    0|0
    • seçici derkene?

• aslan burcu genelde kendine cok güvenir burnu havada olur bakimli olur bu yüzden karsisindaki kisiyi de secerken o kisinin baskalarinin göznde de iyi olmasini ister yani kendine güveni olmiyan biriyle zor yaparlar bu yüzden en iyisi gelene ne kadar beklerler

• tskler

Kızlar Ne Diyor 3

• Aslan burcu olarak söyleyeyim ki, karşılıklı ilişkilere önem veren, herkesle yakınlaşmaktan hoslanmayan ama yakın olduklarını fazla önemseyen, kısıtlanmaktan hoslanmayandır işte. Sevdiği kişiye çoooook sadık kalır ve çookta güzel seveer.Şanslısın.

0|1
    0|0
  • aslan burcuyum.sormak istersen sor

0|1
    0|0
    • nelerden etkilenir

• tskler

• rica eederim

• Liderdir,lükse düşkündür,delidoludur sevdimi tam sever sildi mi tam siler.

Eğer bir Aslanın kalbini kazandıysan ferhatın dağı delmesinden daha zor bir işi başarmışsın demektir.

Aslan kadınını kazanmak o kadar kolay değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Aslan burcu erkeği olarak cevaplıyorum işin çok zor ezdirme kendini ona lider olduğunu göster

0|1
    0|0
    • alttan alsam nolur

• bak ne güzel anlattin :)

• :) sen aslan burcu kadınımısın

• Karşısına çık dudaklarına yapış ömrü boyunca unutamaz seni.

0|0
    0|1
    • kim olsa tokadı basar aslan olmakla ne ilgisi var

• sen elvise inanmışsın ya

• İnanmadım sevdim reis. Burçlara inanmam ama çevremdeki aslan burçlarını yorumlarsam çok sıcak insanlar bu durumda yaklaşman ve ısınmanız kolaydır yeter ki derli düzgün ol

Yükleniyor...