Yol bisikleti almak istiyorum.. bilsi olan yardımcı olabilir mi?

Boy, kilo, bacak uzunlugu fark ettiriyor mu? yardımlarınız için teşekkurler...

0|1
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• 2000 tl nin üstünde bütce ayarlıyorsun demek ki, yol bisikleti derken koç boynuzu olanları diyorsun dimi :D bak bakalım http://www.decathlon.com.tr/C-535549-yol-bisikleti

0|0
    0|0
  • Boy ve bacak uzunluğu bisiklet seçimi için fark ediyor kilonun önemi yok öncelikle alacağın beğendiğin modeli belirle sonra almaya karar verdiğinde bisklete satan kişi sana en uygun ölçüyü söyler

0|0
    0|0
    • sagol dostum..

• dostum.. hafta sonları gıdebıldım kadar uzaklara gıdecegım.. edırne tarafı.. adapazarı tarafı..2 gun boyunca... en kotu otobusle donerım..:)

• Bilmediğin bir şey var bisiklete heveslisin de ilk anda o kadar uzaklara gidemezsin normalde gözümüze gözükmeyen hatta düz yol sandığımız yerle bile bisiklet sürerken nefes kesecek kadar eğimli olduğu anlaşılıyor ve karşıdan esen rüzgar bile etkili bir engel haline geliyor yanından geçen kamyonları söylemiyorum bile bir de fark etmediğimiz cam kırıkları bisiklet sürerken o kadar çok olunduğu ve her yerden çıkacağını görebiliyoruz sana tavsiye bu işte uzman biri ile konuş ben işe giderken kullandım o yüzden sıkıntıları biliyorum uzun mesafe kullanmadım

• Fark etmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...