Sevgilinizin sizi aldattığını düşünüyor musunuz?

benim aklıma hep geliyor. böyle bişey yaptıgını belli ettirecek bişey olmasa bile sanki aldatıyomus gibi hissediyorum sizdede oluyormu

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• cok sevdiginden oluyor, bazi insanlarda ic gudusu var onlar his ede biliyor, ve de bazi kisler ruyalarinda bunlari gore biliyor, ama senin ki cok sevdiginedene oluyor

1|0
    0|0
    • evet ben bazen rüyamdada görüyorum.

• evet. inaşşalh allah herkesin kalbinde gönlünde olanı hayrlısıyla nasib eder.

• amin

Erkekler Ne Diyor 3

• olmayan birisi beni nasıl aldatabilir

0|0
    0|0
  • ben dusunuyorum :////

0|0
    0|0
  • Çok şüpecisin..Bende olmuyor yapmak isteyen her türlü yapar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben düsünmüyorum hic düsünmedim cünkü herseyi söylüyor bana kiz gelip konussada anlatiyo söyle dedi böyle dedi diye güveniyorum bisi gizlemiyor benden isteyen her sekil yaparda güveniyorum ben

0|0
    0|0
    • güven baska. dedğim gibi bunu gösterecek herhangi birşey yapmıyor ama nedense ben böyle düşünüyorum

• bende düsünmüstüm ya cok yenidir ya baya olmustur ozaman baska yorumlardan okudugum gibi cok sevmendendir aliskanlik kaybetme korkusu yani en korktugun sey aldatilmaktir sanirim o yüzden aklina geliyodur acaba yaparmi diye

• olabilr canmm..

• Hayır çünkü sevgilim yok :D

0|0
    0|0
  • hemen hemen her bayanın aklından geçebilecek birşeydir diye düşünüyorum bu konuda

1|0
    0|0
  • Gözmle görmediğime inanmam,şüphede etmem çünküü şüpheyle yaşanmaz ki,insanı hasta eder bu durum,aldatsa er ya da geç falso veriri çünkü..

0|0
    0|0
  • Sevgiline guvenmiyorsan gelir aklına tabi.

0|0
    0|0
    • babana bile güvenmiyeceksin bu dunyada güzelim..

Yükleniyor...