Ergin ataman mı zeljko obradovic mi?

basket takımı kursan hoca olarak hangisini getirirsin takımın başına?

• ataman
    40% (2)35% (9)35% (11)Oy Ver
  • obradovic
    60% (3)65% (17)65% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İkisi de birbirinden değerli hocalar. Diğer arkadaşların alaya almasını garipsedim. Obradoviç sonuçta çok daha kariyerli bir koç. Taktik olarak Ataman' a göre ne yapacağı daha zor kestiriliyor. Ve tam bir winner. Atamanın da çok özgün yetenekleri var bunun karşılığında. Bana sorsan ben de obra derim yalnız, Ataman' ı bir çırpıda kenara atmak hem basketbola hem kendisine ayıp olur. Yaş olarak Obra' ya göre hayli genç. Umarım benzer kariyere onun yaşına geldiğinde sahip olur. Ki olmaması için neden göremiyorum. Yine bütün bunlar bir yana, Ergin hoca kendi içimizde yaratmış olduğumuz bir değerdir. Onu kötü gösteren ne yazık ki (kendi hatası da yok değil bunda) kafası basketboldan çok futbola çalışan kesim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 10

• Ergin ataman

0|1
    0|0
  • sunu yazarken utanman gerekiyor kıyas kabul etmez bir durum

0|1
    0|0
    • cevabı bilmesem utanırdım:))
      bazı gerçekleri akıllara kazımak istedim:))

• yan yana koyma hatta obradovic yazarken bir boy abdesti falan alıp gelelim adam basketbol tanrısı :D

• Delirdin mi sen tabiki tartışmasız OBRADOVİC :D

0|0
    0|0
  • Atatürk mü tayyip erdoğan mı gibi olmuş buda obra reis cebinden çıkarır ergin atamanı😂

0|1
    0|0
  • tabikide obrareiis eurocup takımları takimmi ya ayrıca obranin cv si ergini ezer

0|0
    0|0
  • Kıyaslanamaz bile :) Bir yanda 9 kez eurolig kazanmıs 1 dünya kupası kazanmış 1 Avrupa Basketbol şampiyonasi kazanmis bir koç diğee tarafta en büyül başarısı 2 gün önce almıs oldugu Eurocup olan Ergin Ataman.

0|0
    0|0
  • Tartismasi bile olmaz

0|0
    0|0
  • Messiyle Sabri kıyası olmuş. Tabi ki OBRA..

0|0
    0|0
  • Engin hoca dar kadroyla neler yaptı gerisini düşünemiyorum

0|1
    0|0
  • Ataman zekasıyla kısıtlı imkanlarla başarılı obradovic hırslı ama hazıra konan koy erginı fenerin başına oda yapar ama obradovic gs de yapamaz

0|2
    0|0
    • Ya afedersinde gram basketboldan anlamıyorsun.1 gram anlamıyorsun hatta... Obradovic hazıra konuyormus 😂😂😂

Yükleniyor...