Bugün diyete başladım?

Bugün diyete başladım ve yaptığım hesaplamalarla bugün 716 kalori ve 79 5 gr yağ yaktım ve bde bugün çikolata donut falan da yedim yani aburcuburu yine pek kesmedim yarım saat yürüyüş yaptım. 1 saat öncede şekersiz türk kahvesi içtim. akşam yemeğinde 5 tane ufak köfte yedim ama çok küçük gerçekten ve bir dilimden daha az ekmek yedim büyük bir bardak ayran içtim sabah kahvaltımdada poğaça yedim normalde yumurta yerim aslında ama bugün mecbur öyle oldu, ve de çay içtim biraz da peynir yedim. sizce iyi mi bu günlük sonucum bu yediklerime göre? normal yürüyüşler dışındada aktiftim dans falan ettim merdiven inip çıktım 3-4 saattir masa başı da çalışıyorum?

0|1
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• İnanmakla başlarsan olur

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 79.5 gr yağ iyi de bu şekilde değil.

0|0
    0|0
    • Nasıl yani? Yanlış mı yapmışım? Napmam gerek sizce?

Erkekler Ne Diyor 5

• Köfte Yemen zararlı değil ki zaten protein almalisin yağsız olmalı et sadece ve tatlıyı kes hfta da bir kez ye

1|0
    0|0
    • Tamam öyle yaparım o zaman teşekkürler :) bide ketçap mayonez bağımlılığım var resmen ya böyle aşırı yiyorum. Onu azaltmaya başladım mayonez zaten acayip kötü

• Ev yemeklerini yemeyi ihmal etme öncelikli olarak marketten aldığınız paketli ürünlerden uzak durmanı öneririm. Sabahları haşlanmış yumurta ve Yeşil çay, ara öğün olarakta bir bardak süt bir avuç ta kuru yemiş tercih edebilirsin.

1|0
    0|0
  • Şekeri, tuzu ve unu kısaca 3 beyazı azaltman gerekiyor. Bir de az az ama sürekli yemek kilo almanı engeller ve yaktığın kalorileri geri almazsın. Kızartmaya da çok yüklenme derim.

1|0
    0|0
    • Evet haklısınız henüz bugün başladım ama azaltıcam hepsini teşekkürler

• Evet şimdiden baya azaltmaya başladım :) dün 60.7 yken bugün 59.7 yim. Gün gün kaydediyorum :)

• Adına mutlu oldum elinden geleni yapmaya devam! :)

• Devamı gelir inşallah kilo kaç

1|0
    0|0
    • Kilo 60

• Yok yanlış anlamadım da cidden öyleyim. Kollarım falan ince değil mesela göbeğim var ve basenlerimde var baya

• Bence öyle değilsin çünkü 60 o kadar fazla kilo değil lütfen bir foto atabilir misin özelden tabi sen istersen

• Kolay gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Al işte bir tane daha

0|0
    0|0
    • ? rahatsız olduysan okumazsın bu kadar basit burda yaptığımız diyetle ilgili fikirde alamiycaksan napıcaz biz

Yükleniyor...