Fitnessla ilgili bu sorularıma cevap verebilir misiniz?

Neyse 20 dakika yürüyüş bandında yürüdüm, ama hocam dedi ki 4 dakika yürü 1 dakika koş öyle 20 dakikaya tamamla dedi. Ama ben koşmanın bir faydası olcağını düşünmüyorum, kan şekerini düşürüyor ve acıktırıyor. Sizce? Bir de nefesim tıkandı koşarken, doğru nefes alıp vermedin mi dedi.
Neyse sonra bisiklet, eliptik yaptım. Hocam bugün çok yüklenmeyelim, bugün bacak çalışalım dedi. Bacak ve squat yaptım. Ama ben yorulmamıştım daha fazla şeyler yapmak istiyorum dedim. Mekikle bitirdim çünkü. Hayır çok yüklenmicez kasların zayıflar dedi bir de 2. gelişim. Sürekli gitmiyorum da. Ben sizce kafama göre hareket mi yapsam? Spor hocalarına uyuz oluyorum pek ilgilenmiyorlar. Yani bana squat 1 tane verdi mesela 2 tane verseydi. Yarın konuşiyim mi? Geçen sene gittiğimde program yazmışlardı çünkü.
3. olarakta diyet yapmıyorum. Düzenli ve dengeli besleniyorum. Mesela 2 öğün yiyorum. Tatlı arada yiyorum, dondurmamı yiyorum, şeker tuz hayatımda zaten yok. Ekmek canım çok çekmiyor sabah kahvaltı dışında yemiyorum.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• İnterval Training tarzı eğitim yaptırıyor yararlıdır,3 öğünden aşağı yememelisin, ekmek tamamen kesilmez zayıflamak basit ama insanlar bilmiyor ne yazık ki aslında çoğu spor hocasında görmedim, ben salonda kendim çalışırım ama bilgiliyim, bilgili değilsen zarar verebilirsin kendine.

1|0
    0|0
    • hocalar neden ilgilenmiyor?

• beslenme nasıl olmalı?

• Çok detayı var ki ama genel olarak alkali ve proteine ağırlık vermek lazım karbonhidratta ve yağ da önemli tabiki.

Erkekler Ne Diyor 6

• Ağır spor yaparsan ileride bırakırsan sağlık sorunları yaşayabilirsin. O yüzden hafif tempoda kalmanı öneririm.

1|0
    0|0
  • bir bok bilmeyen hocaları sen boşver ne istiyosan de ona göre bir çalışma çıkaralım onlarıda hiç sallama

1|0
    0|0
  • Sana yapılan programı uygula tam olarak. Koşmak iyi değiş tempolu yürüyüş 15 dk yeterli olacaktır başlangıç için. Beslenme ise en önemlisi ne kadar spor yaparsan yap beslenmeye dikkat etmezsen boş.

1|0
    0|0
  • Hocalar neden ilgilenmiyor biliyor musun çünkü hepsi menfaati uğrunda özel ders yakalama kafasında ben sana program yazar mail atarım veya fotoğraf çekerim yeterki hedef koy kendine

1|0
    0|0
  • Amaç zayıflamak mı senin ve koşmak yurumekten daaha faydalı

0|0
    0|0
  • Bak hocanla devam et cünkü fitness okadar sandıgın kadar basit degil uzman gözetiminde yapılmadı taktirde hayatın boyunca sakat kalabilirsin o koşma meselesi ise yavas yavas alıştırmak amaçlı adam haklı fazla yüklenirsen oevrtraning olursun kas yıkılması ve kafana göre takılıp sakatlanırsın not: omurgam çatladı ve menüsküs oldum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...