Spor hocam haklı mı sizce? Spor konusunda bir kaç sorum olacak?

Arkadaşlar şimdi ben de yağ oranım fazla çıktı, bel basen baldır bacak. Birazcık vericez bunlardan dedi. Neyse 20 dakika yürüyüş bandında yürüdüm, ama hocam dedi ki 4 dakika yürü 1 dakika koş öyle 20 dakikaya tamamla dedi. Ama ben koşmanın bir faydası olcağını düşünmüyorum, kan şekerini düşürüyor ve acıktırıyor. Sizce? Bir de nefesim tıkandı koşarken, doğru nefes alıp vermedin mi dedi.

Neyse sonra bisiklet, eliptik yaptım. Hocam bugün çok yüklenmeyelim, bugün bacak çalışalım dedi. Bacak ve squat yaptım. Ama ben yorulmamıştım daha fazla şeyler yapmak istiyorum dedim. Mekikle bitirdim çünkü. Hayır çok yüklenmicez kasların zayıflar dedi bir de 2. gelişim. Sürekli gitmiyorum da. Ben sizce kafama göre hareket mi yapsam? Spor hocalarına uyuz oluyorum pek ilgilenmiyorlar. Yani bana squat 1 tane verdi mesela 2 tane verseydi. Yarın konuşiyim mi? Geçen sene gittiğimde program yazmışlardı çünkü.

3. olarakta diyet yapmıyorum. Düzenli ve dengeli besleniyorum. Mesela 2 öğün yiyorum. Tatlı arada yiyorum, dondurmamı yiyorum, şeker tuz hayatımda zaten yok. Ekmek canım çok çekmiyor sabah kahvaltı dışında yemiyorum.

0|1
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• sunu bir arastir: interval calisma sistemi

vucut henuz ham oldugu icin yuklenmemistir, birkac defa gidip biraz alistiktan sonra konusursan iyi bir program cikar ortaya

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Her şeyi isteyerek yapıyorsan bunda bir sorun yok bence. Zamanla faydasını görürsün bol su iç kendini çok acıktırma az az ve sık sık ye yüklenme kendine. Ve hep yürüyüş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...