Spor hocam mı haklı ben mi? Sizce neden ilgilenmiyorlar?

Olay şu arkadaşlar, şimdi zaten kalabalık bir spor salonu ama evime çok yakın diye gidiyorum. Pilates, aerobik, sopa, step felan bedava. Zumba da var ayda 4 gün 50 TL.

Neyse 1 hafta önce gitmiştim, sonra 1 hafta sonra tekrar gittim 2. gelişim oldu yani. 1 hafta ara verdim. Yani yağ oranım fazla çıktı, basen, bacak, göğüs, belden vericez dedi. Bölgesel zayıflama programı vercem dedi. Sonra bugün sadece bacak, basen, bel çalıştım. Dedim ben yapmak istiyorum biraz daha şey verin hani program yazcaktınız. Hoca dedi ki kasların çok zayıflar çok yüklenmeyelim, göğüs yarın çalışırız dedi. Hani bakmıyorlar bile onlara sormadan gidiyorum baska aletlerde de çalışıyorum.

20 dk koşu bandı yaptım 4 dakika yürüyüş 1 dakika koşu tarzında, nefes nefese kaldım arkadaşlar sizce neden? Ha bir de ben internetten bakıp kendim mi yapsam bilemedim. Squat istediğimi çok söyledim ama sadece 1 tane squat hareketi verdiler.

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Hocan hakli. Kas olarak zayiflarsan sarkarsin istesende toplayamazsin sonradan

1|0
    0|0
    • neden tıkandım koşarken?

• Cunki nefesi karnindan değil cigerlerinden aliyosun burnundan alip agzindan ver ozman tikanmazsin

• Evet hocan hakli. ben fitnessle ilgileniyorum kollari bir gun yarin ki, gun gogus ve sirt calisiyorum. hepsini tek gunde yapmak dogru degil

0|0
    0|0
    • koşu bandı yapmam sizce şart mı? cardio..

• bir de neden tıkandım koşarken?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...