Göbek ve basen nasıl eritilir?

Mekik çekince yağlar sertleşiyormuş.2 avucu dolduracak kadar göbeğim ve biraz basenim var. Nasıl yok ederim bunları? Nasıl eritebilirim? 4 buçuk veya 5 ayda erir mi günlük 1 saatlik koşu ve günlük egzersiz ile? + fittnes

0|1
1|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yağ sertleşir mi ya :D Yağ erir , kas sertleşir :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• O dediklerini yaparsan eritirsin, yalniz su içmeyi unutma günde 2 3 litre

0|0
    0|0
  • Yağları mekikle değil cardio diyet ile erir mekik alttaki kasları şekillendirir yağlar eriyincede o şekillenen kaş gozukur

0|0
    0|0
    • Hmm peki teşekkür ettim sizce 4 buçuk ayda fit olabilir miyim boy 167 kilo 58

• Boy ve kilon güzel düzgün beslenme iyi bir antreman programıyla olursun yanj göze gorulur değişiklikler olur

• Anladım çok teşekkürler

• koşu yaparak eritilir akşmlarıda 6 dan sonra bişey yemiyceksin.. beyaz ekmek yerine esmer buğday ekmek yiyceksin.

0|0
    0|0
    • Hiç ekmek yemesem olmaz mı

• hiç ekmek yemezsen olmaz tabiki madem hiç yemek istemiyosun o zman etimek al ye bence o daha sağlıklı ve hafiftir hiç yememiş gibi oluyosun

• Sosyete skuat diyor ama sen ellerinde biraz ağırlık çök kalk hareketini yap ve ağırlıklarla en Z beş dakika yanlarına sark. Bisiklet bin ve tempolu yürü gırtlağa dikkat et bişeyin kalmaz

0|0
    0|0
  • uzmandan bir destek almalısın bakalım doğru mekik çekebiliyomusun yanlış yapıyorsan sağlığını kötü etkiler

0|0
    0|0
  • yağlar sertleşiyor muymuş, pfff :(

0|0
    0|0
  • yağ sertleşmez. erir sana verilen spor ve beslenme programına uyarsan hazır önümüz de yaz ekime kadar çok güzel vücudun olur

0|0
    0|0
  • ayıp olmasın ama en güzel kilo seks yaparak verilir benim görüşüm bu saygı duyun formumu sekse borçluyum ben

0|0
    0|0
  • Yanı sıra uygun diyet ile eritebilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...