Diyetkolik. com hakkında?

10 kilo vermek istiyorum bu yüzden yediklerimin listesini tutmak için diyetkolik. com a üye oldum ama besini buluyorum kalorisini de görüyorum ama o güne kaydedemiyorum onu nasıl yapıcam?
bide bu siteyi kullanıp ta faydasını görenleriniz var mı önerir misiniz?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Merhaba, ben de diyetkolik. com’a üyeyim hatta bir ayda 4-5 kilo verdim ve çok mutluyum:) Üye olduğumda diyet paketi satın almıştım, ama ben paket aldığım için besinleri kaydetmede sorun yaşamadım. Sana boyuna kilona falan uygun bir diyet veriyolar sen de o gün yediklerini o listeye işaretliyosun eğer başka bişey yediysen onu da ekleyebiliyosun. Bir de eğer diyetisyenle beraber çalışmak istersen diyetisyenli paketleri var diyetisyene gidermişsin gibi ama internet üzerinden.

1|0
    0|0
    • Hımm yok ben diyet paketi almadım ya ne biliyim. bir de sen ayrıyeten nasıl egersizler yapıyosun aburcuburları tamamen mi bıraktın hiç mi yemiyosu

• Dün 60.7 ydim bugün 59.7 :D biraz kestim ama pekte değil bugün 2 tane küçük bir tane büyük çikolata kek felan yedim mesela ama yürüdümde baya bide hepsini bir anda yemedim biraz biraz

• tabii kilo verebilmek için abur cuburu kestim ama arada kaçamak yapabiliyorum haftada bir falan:)) tamamen kendini kısıtlayınca da bu sefer soğuyorsun olmuyor ters tepiyor yaaa :D bana verilen diyete uymam dışında genel olarak yediklerimin miktarını biraz azaltmış oldum bir de karbonhidrat-yağ-protein dengesine de dikkat etmiş oluyorum. yağı karbonhidratı falan tamamen kesmiyorlar mesela onları hiç tüketmeyince de ters tepiyormuş o yüzden belli miktarlarda yiyorum hepsini:) çok fazla egzersize fırsatım olmuyor ama her gün bir saat falan da yürümeye çalışıyorum ben

Yükleniyor...