75 den 64 e indim?

75 kiloydum geçen yaz kilo vermeye karar verdim. 69 oldum ve Mart ayına kadar bu kilomu korudum. Daha sonra bu kilonun da çok olduğunu düşündüğüm için 64 e kadar indim. şu an 64 kiloyum ve diyette belli bir süreden sonra kilo verme yavaşladığı için hafta da bir kilo vermeye başladım. Kilo verdim ama sadece vermekle bitmiyor vücudumu sıklaştırarak fit görünmek istiyorum. Önerebileceğiniz herhangi bir spor ya da uygulama var mı?

0|2
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence böyle devam et derim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Öyle süper birşey vardı ki beni bir 5-10 kilo daha ince ve fit göstermişti 😌😌ismi aklıma gelmedi. Ama hareketleri biraz aklımda. Gittikçe program ağırlaşıyordu yalnız 😅😅Acı yok Raki diyerek devam ediyordum 😂😂aklıma gelince söylerim. 15 günde faydasını göstermeye, nefesi açmaya ve çoğu aktiviteyi yorulmadan yapmaya başlamıştım

0|0
    0|0
    • Hatırlamalısın 😰

• Teşekkür ederim umarım istediğin görünüme sahip olursun

• Teşekkürler 😊😊👍👍

• aferin formülne

0|0
    0|0
    • Öncelikle kendime ev haricinde bir yerden yemek yemeği yasakladım. Dışarıdan hazır hiç bir şey almadım. Hazır çorbalar pudingler vs. Hiç biri yok. Sadece meyve sebze süt ürünleri çorba ve yağsız et. Sadece bunlarla beslenerek verdim kendimi çok aç bıraktım ama değdi sonucunu aldım.

• Haha evet kafama koyduğum bir şeyi yapmaktan asla vazgeçmem güzel bir huy bence

• çok güzel huy

• Cok iyi

0|0
    0|0
  • ıyıymıssın

0|0
    0|0
  • fitness yapmalısın ve diyetine devam edersen güzel dolgun kalçalı ve fit vücuda sahip olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Boyun kaç ki?

0|0
    0|0
    • 165

• Teşekkürler 😊 Umarım sen de istediğin gibi bir görünüme sahip olursun. Kişiden kişiye değişir bence belli bir hedefim yok vücuduma yakıştığını düşündüğüm Zaman bırakacağım 😊

• En dogru olani da bu, takinti haline getirmemek yani :)

• P4p turkish youtubeden bak

0|0
    0|0
  • Nurten kız sen misin yoksa 😳😳

0|0
    0|0
  • squat

0|0
    0|0
Yükleniyor...