Fitnessa yazıldım, neden gidemiyorum sizce?

15 Nisan da yazıldım,20sinde gittim daha da gidemedim. Üşengeçlik midir. Aman zaten faydası olmayacak hissi midir? Ama gitmem lazım şu hantallığımdan kurtulmam lazım. Ama gerçekten umutsuz oldugum icin gidemiyorum. Hani ne biliyim ya. Biraz gaza getirir misiniz. Yaza kadar fazlalıklarımdan kurtulmam lazım.

1|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• 15 kere git vücut kendi ister

1|0
    0|0
    • kaç gibi gitmeliyim sizce saat önemli mi?

• bir de hamlayınca napmak gerekir?

• Birgün ara ile :/ spor salonundan bir program al. ya da internetten yapabildiğini hareketlerle bir program olustur. Haftalık olarak kendini bu programdaki tekrarları arttirarark kendini gelistir. İlk günler çok ağrım olur. Ama gittikçe azalır ve vucudun yeni yasantina ayak uydurur

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Gerçekten yapmak isteseydin şu an spor salonunda olurdun!
    Bunu bana bir kız demişti oda sporcu... O gün bu gündür spordan çıkmam. :)

1|0
    0|0
    • cidden mi :)

• Haklısın alışmak meselesi... Ben beslenmeme dikkat etmiyorum. Yani şöyle diyet yapmıyorum. Kasmıyorum kendimi aç bırakmıyorum. Dikkatli besleniyorum. Örneğin ekmek yemem, az yerim canım çekmez. Şeker, tuz hayatımda hiç yok zaten. Ama dondurma yiyorum mesela.

• Bende diyet yapmam zaten diyete gerekte yok. Herşey yavas yavaş yerine oturur merak etme

• Sen gidemezsin boşver yat kımıldama yaza kadar puf puf puf şiş sonra bom diye patla ehe:/

1|1
    0|0
  • Spordan sonra elde edeceğin güzel görünümü düşünerek kendini motive et.

1|0
    0|0
    • beslenme konusunda kendimi kasmıyorum. bir de sizce spora gitme saati de önemli mi?

• valla ben ağır antreman yapmıyorum. cardio :)

• Olsun. O saatlerde enerjimiz yüksek oluyor.

• fazlalıklarından kurtulmak istiyorsan 15 gün annenin işlerini devral entel dantel olucam diye abusuk subusuk şeylerle zaman öldürme be kardeşim

0|0
    0|0
  • Üşengeçlik tembellik

0|0
    0|0
  • öncelikle kaç yaşındasınız kaç klilosunuz bunu yazsaydınız bende size güzel bir öneri sunardım bende spor yaparım fitnese gidiyorum.

0|0
    0|0
  • Bilmemm icinde istek yok

0|0
    0|0
  • mutfağa git ocağı aç :D

0|0
    0|0
  • Profil fotom is gorur dotunu kaldir bayan versiyonum ol 👌

0|0
    0|0
    • ben kas istemiyorum. sizce kaç gibi gitmek gerekir saat farkeder mi? ve gerçekten işe yarar mı?

• hamlayınca napmam gerek

• 2 gun dinlen so ra tekrar

• Ben severek gidiyorum 2 saatim neredeyse orada geçiyor tabi sadece fitnıs değil hamam sauna kapalı havuz

0|0
    0|0
    • zevk alıyosun eğleniyosun yanii

• fazlasıyla yürüme ve en son yüzmek yüzmeyi sevdiğim için

• tembelsin bence :) bırakmak istediğinde neden başladığını hatırla bizim atasözümüz budur..

0|0
    0|0
    • ya işe yarar mı diyorum, saat kaç gibi gitmem gerektiğini bilmiyorum felan.

• tabiki işe yarar ben spora başladığımda göbek benden önde gidiyodu 74 kilo başladım 9 ayda 64 kiloya indim vede güçleniyosun kasların gelişiyor bununla orantılı sabah gitme imkanın varsa sabah gitmelisin çünkü en çok yağ yakımı sabahları olur yediklerine dikkatte edersen fit görünüme kavuşursun 9 ayda :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...