Hiç vazgeçtinizmi , hayal kırıklıgına ugradınızmı peki yeni sayfalar açıldımı ?

Ben onu öyle çok sevdimki ondan hep bir adım bekledim meğersem boşmuş ona günden güne yaklaşırken bugün bir hayatımın darbesini aldım . Ben ona 1 yıldır sırılsıklam aşıken o yeni bir aşka başlamış ve artık yeni bir sayfa açmanın zmanı geldi yeni bir kişi olucam onu görünce kafamı çevirmesini bilicem kalbme söz geçricem yoksa oyuncak ederler adamı böyle hayattan soğudum bugün .

12 Nisan 2013

Güncellemeler:
Hiç vazgeçtinizmi , hayal kırıklıgına ugradınızmı peki yeni sayfalar açıldımı ? bambaşka bir kişi oldunuzmu hayata yeniden başladınzmı

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• karşılık görmeden bukadar kaptırmışsın kendini hata sende

0|0
    0|0
  • Bundan 4 ay öncesine kadar kendimi öldürme derecesine geldim.Benimde yıllarımı verip güvendiğim adam yıllarca beni seviyor sandıgım 3 yılımı harcadıgım adamın herseyinin yalan oldugunu öğrendim hep aklı eski sevgilisindeymiş benle cıkarken onun peşinde koşmuş hep onun için ugrasmıs ve kızın bir evet lafıyla beni oratada bırakmıs tabi benim bu yüzden ayrıldıgımdan hiç haberim yoktu 3 yıldır bana bunları yaomıs ama ben herseyi 4ay önce öğrendim hersey anlamsızdı ya ölüm gibiydi kafayı yiyecektim. Birde Allah inancım o kadar kuvvetli olmasına ragmen intihar etmek istiyordum sadece zor tuttular hep beni. Psikolojim altüst olmustu. Ama şu 1aydır yavas yavas toparlandım ve yeni bir sayfa actım kendime acıtmıyor artık eskisi gibi canımı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...