Galatasaray Birgün Şampiyonlar Ligi Kupasını Kazanabilirmi?

Daha önce Uefa Kupası, Uefa Süper kupası ve Milenyum kupasını müzesine götüren ve 2000-2001 yıllarında dünyanın en iyi takımları sıralamasında kendisini 1. Sıraya yazdıran Galatasaray Sizce müzesindeki tek eksik kupa olan Şampiyonlar Ligi kupasını Turkiyeye getirebilirmi?

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Önce uefaya katılmaları gerek. Cimbomdan olsa olsa tff 1. lig şampiyonu olur bu saatten sonra.

0|1
    0|0
    • 2011 dede öyle deniyordu ama sonra neler oldu dimi☺

• Şampiyonlar ligi şampiyonu mu oldu ne oldu? Fenerbahçe'ye yapılan operasyonlar sonrası şampiyonluklar yaşadı. Borç o zamanda vardı, şimdi de var. Azalmıyor, artıyor zaten bu sebeple avrupa yasağınız geldi. Seneye gidemeyeceksiniz ama borcu temizlemezseniz bir sonraki sene yine aynı ceza gelecek. Cimbom toparlar toparlamasına da, 5 yıl sonra mı 10 yıl sonra mı bilemem.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Boş konuşmayın Yunanistan'ın Avrupa şampiyonu olduğu dünya da Galatasaray galaksi kupasını bile kaldırır. Borç felan olur hiç birşey de olmaz. PSG ve Chelsea bile mali açıdan sorgulanıyorsa Galatasaray'ın sorgulanması kadar doğal bişey yok. Delikanlı adamı borcu kamçısı olurmuş. Şike yüzünden gitmedik değil ya... Bizim cezamızı bile şerefimizle aldık çok şükür :)

0|0
    0|0
  • Güzel hayal

0|0
    0|0
  • İnş temennimiz o yönde birgün Türkiyeye gelceksede bunu getirecek takım muhtemelen Galatasaray olacaktır şu aralar kendimizi kandırmayalım bir Türk takımının alması çok çok zor ama o kupayıda Galatasaray olarak alacağımızı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Kazanir

0|0
    0|0
  • Gerçekleri Tarih yazar,
    Tarihide GALATASARAY!

0|1
    0|0
  • 😂😂😂😂😂 çorba içecek paraları yok lan adamların 😂😂

0|0
    0|0
  • kazanır tabi ama ne zaman biliyomusun şeytan namaza başladında ve gece güneş doğmaya başladığı zaman kazanabilir kupayı ancak :D

0|0
    0|0
  • özne galatasaraysa kupa teferruat

0|0
    0|0
  • Getirirse bir tek Galatasaray getirir zaten, ama biraz zamana ihtiyacımız var

0|0
    0|0
  • batman bld spor süper lig şampiyonu olduğu zaman gs de şampiyonlar ligi kupasını alacakmış ben öyle duydum oran şikesi varmış kardeşim :)

0|0
    0|0
  • elbette...

0|0
    0|0
  • kazanıcak birgün.

0|0
    0|0
  • yaw hehe bune övgü adamalar küme düşecek senin derdine bak 😂😂

0|0
    0|0
    • nerdeyse küme düşecek olcaktı yanlış olmasın 😂😂

• he tamam galata çok süper bu gidişle şampiyonlar! ligi şampiyonu olacaksınız 😂😂

• Evet olacağız☺

• kazanır niye kazanamasın

0|0
    0|0
  • önemli olan mazi değil imkan ve olanaklardır :D

0|0
    0|0
  • Hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • fetih terimin dediği gibi 'hiç birşey imkansız değildir, mucizeler sadece zaman alır'

0|0
    0|0
  • Alırsa gs alır zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sabri Sarıoğlu beyefendinin altında
    2 adet Ferrari
    1 adet Lamborghını
    1 adet Range Roger
    1 adet Audı R 8 var

Bizim garibanlarda 10 liralık bileklik alarak kulübe yardım etmek için yırtınıyor.

0|0
    0|0
  • inş cnmm yha

0|0
    0|0
Yükleniyor...