Sevgilinizi hiç aldattınız mı?

sevgilizi hiç aldatdınızmı ? ve bunu yaparken sebebiniz neydi ? ona kızmış olmak mı onun sizi aldattıgını dusunmekmı karsınıza cok etkıleyıcı bırısının cıkmasımı ?aldatdınızmı ve sebebınız ?

0|0
11|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayir aldatmak bir insana yapabilecegin en kotu seydir bunun asla sebepi olamaz! Hirsti sinirdi bunlar aldatmayi legal kilmaz. Aldatmak srfzliktir ahlaksizliktir. Sevmiyorsaniz kizginsaniz konusun olmuyor yurumuyor diye ayrilin. Aldatinca ne degisiyorki ancak kendi seviyenizi ortaya koyuyorsunuz. Aldatmadim aldatmam aldatilmayida istemem. Olgun durust kisiler olarak sonlandirin yurumuyorsa

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Hayır aldatmadım.

0|0
    0|0
    • aldatmadım diyen insna yalan söyler diye bir laf var ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemeyiz =) kişiye göre değişir . inşallah böyle devam eder ilişkiniz =)

• Tamamdır buradaki muhabbet anlayışlı olalım.

• yok okdar karaktersiz değilimm :)

0|2
    0|0
  • Hobi olarak yaparım evet.

0|0
    0|0
  • Aldatmadım

0|0
    0|0
    • aldatmadım diyen insna yalan söyler diye bir laf var ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemeyiz =) kişiye göre değişir . inşallah böyle devam eder ilişkiniz =)

• Hangi ilişki hjklhjk

• yok be olm <3

0|0
    0|0

• inşallahs <33

• benle görüşmüyor diye gidip başkasıyla seviştiğim oldu.aldatma sayılmazdı ama duyunca çok bozulmuştu. askjdlfhaslfg

0|0
    0|0
    • tabi canım cocuk olana kadar hatta o cocugun baskasından oldugu bellı olana kadar aldatma sayılmıyor zaten :D asjkldhajkdh

• sayılmıyor çünkü görüşmüyorduk ama kesin olarak da bitirmemiştik.

• anladım sadece sevıstık dıyorsun oda guzelmıs =) ( ama ben hala kararsızım aldatmaktan sayılıyor aldatmamaktanmı =)))

• Aldatmak istedim hırstı ama yapmadım bana yakışmazdı. hayatımda hiç aldatmadım

0|0
    0|0

• aldattım çünkü beni kendine baglayamamış ve eksikler bırakmıştı.. bilinçli aldatmadım öyle gelişti

0|0
    0|0
  • Aldatmadım ama aldatıldım.

0|0
    0|0
  • Hayır hiç aldatmadım.

0|0
    0|0

• Herkese aynı cevap hiç samimi bulmadım bilesin.

Aldatıcağımı düşündüğüm an onu terkederim. Vicdanım var benim, rahat etmez. Etik değil bu.

Erkekler Ne Diyor 4

• bir kere oldu oda bana ders oldu

0|1
    0|0
  • Aldattım 2 gündür çaya ikram banıyorum:(

0|0
    0|0
  • hayır ama sevgilim beni aldattı çok üzüldüm

0|0
    0|0
  • evet birkaç kez aldattım hala anlamadı zaten anlasa ne olacak ayrılsın bana kız mı yok :)

0|0
    0|0
    • =)))) madem bu kadar cesuruz bu gizlilik niye ? =)

• ben şunuu öğrendim. yaptıgın bir gün dönüp dolaşıp seni buluyo. sen o gururyla oynadıgın kızların ahını almamaya dikkat et bence..

• merak etme benimde aldattığım kızlar hak ediyor temiz namuslu kızları kandırmaya çalışmam zaten kandırmaya çalışsam bile onları kandıramam senide tebrik ettim çünkü senide kandırabileceğimi sanmıyorum :)

Yükleniyor...