Seni affetmek istiyorum öyle bişey yap ki affedeyim dedi ne önerirsiniz özellikle bayanlar :)

kıza kendi sayfadında gördüğüm bir yazıyı söyledim.ellerini tutabilseydim ardıma bakmazdım diye.ben de gerçekten bakmaz mıydın die bir soru sordum.o da ellerini tutmasam uyuyamam ki dedi sonra bir güneş düşün hiç gitmiyor dedi.sonra yalının aşksın sen şarkısının sözlerini yazdım o da devamını getirdi aşksın falan diye sonra ayrılıkla ilgili şarkı söz falan birbirimize yazdık.sonunda da seni bu sefer bu kadar kolay affetmeyecem dedi.seni affettirmek istiyorum öyle bişe yap ki geçmişi unutiym seni de affedeyim dedi.neler önerirsiniz etkilemek istiyorum.son sınıfım lise astronomik şeyler önermeyin hem maddi anlamda hem de bişeyler yapmak için.kızı etkileyeyim neler yapabilirim sizce

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ona kocaman sarıl ve gerçekten üzgün olduğunu, onu çok sevdiğini ona hissettir ve söyle eğer seni gerçekten seviyorsa bu onu çok mutlu eder. kızların bu konuda kastettiği şeyler -genelikle- manevi anlamdadır. Sevgini hissettir, içindekileri anlat ,duygusal yaklaş, hisli ol derim ben :)

0|0
    0|0
    • bu olmaz sanırım çünkü okulda buluşamıoruz ve benden kaçıyo küs olduğunda

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir şekilde dısarıya senınle yemege cıkmasını kabul ettır.bır pankart yaptıır dısarıda elını tut arkadaslar ben bu kızı cok sevıyorum dıye bagır ne bılıyım :D:D:DVeyaa guzel bır kutu alıp ıcıne cıkolata jelıbon felan doldur baya bır de yazı yaz kutuyu acınca gorsun :D

0|0
    0|0
    • çikolata falan olur da pankart ağır grelir :D

• Şiir yaz mesela. Ama anlamlı olsun. Düzyazı yaz ya da, içini dök ona..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• etkilemek icin baya zor bir isin icine girmissiniz kizlar suprizlere bayilir bence bir canta hesi al icinede egzotik guzel bir siir yerlestir eve gittiginde artik ne havaya girer sen dusun :) hem distan vurursun hem icten bunu bende begendim denerim ileride :)

0|0
    0|0
    • çanta hesi derken :) şiir ben mi yazcam bulcam mı

• sen o son soyledigi siirin devamini sona yaz cantayi al guzel ver deki paketi eve gittin mi bakar sin ilk o son soyledigi siirin sonunu getir sonra yeni bir sevgililik ile bir siir yaz en altinada kucuk harflerle anlasinacagi kadar yaz not : artik buda icindeki gercek hisler :) ve cantanin icine koy kegidi

• hmm anladım şimdi çok uğraltırmaz da o zaman romantik çikolata falan demişti bir bayan şiiri de ona koyim öyle güzel olur da sevgililik şiiri ben mş yazacam :)

• Ne yaparsan yap unutmayacak geçmişi onun için hiç bişey yapma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...