Süper lig şampiyonu hangi takım olur?

Süper lig şampiyonu hangi takım olur?
Fenerbahçenin şampiyonluk şansını değerlendirir misiniz?

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• 3 galibiyet 1 beraberlikle Beşiktaş şampiyon olur

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 15

• beşiktaşın son 4 haftaki maçları fenerbahçeye göre daha zorlu ve daha iddaa sahibi takımlarla oynayacak bu beşiktaşı zorlayan bir durum olacaktır kuşkusuz. ama iki takımda herkesin kagıt üstünde 3 puan yazdığı veya puan kaybı beklemedikleri maçlardanda puan kaylıpları yaşayabilirler.5-6 hafta önce gs nin beşiktaşa yatacağı iddiaları artık gs nin avrupa kupasında ki riskli durumundan dolayı asılacağını düşünüyorum. yukardaki oran fenere az verilmişte olsa, şampiyonluk yolunda avantajlı tarafın fenerbahçe olduğunu düşünüyorum...

0|1
    0|0
  • Akhisar kazasi olmasaydi Fenerbahce'nin isi zordu ama yine de matematiksel olarak Besiktas daha avantajli. Ne kadar kalan maclarda Besiktas'in isi daha zor olsa da futbolda duz mantik konusur. Kim puan olarak ondeyse o rakibinin hala onundedir. Sampiyonun son haftaya kadar belli olmayacagi dusuncesindeyim.

0|1
    0|0
  • şu an için beşiktaş diye düşünüyorum fakat bir beşiktaşlı olarak adam gibi oynamazlar ise fenere kaptırırlar diye düşünüyorum malum beşiktaş her sene kalp krizi geçirmemize sebep oluyor.
    O yüzden hepimiz hasta BEŞİKTAŞ'lıyız ;)

0|2
    0|0
  • Bu hafta Kayseri ve Antep maçlarını kazanır iki takım da. Beşiktaş'ın Galatasaray maçı , Fenerbahçe'nin Başakşehir maçı kritik hafta. Beşiktaş puan kaybederse biz de kazanırsak , şampiyon biz oluruz.. Ama Beşiktaş Galatasaray'ı yenerse büyük ihtimal şampiyon olur.

0|1
    0|0
  • mac satin almalar. Rakibinin rakibine para vermelerle dolu bir ligde fenerin sansi cok fazla.

0|2
    0|0
  • Galatasaray avrupaya 2 sene gidemez besiktasi yenemezse, keza kupa finalini Fenerle oynucak. Sen misin besiktasa yatan seni ak seni deyip finalde dagitir Fener gsyi. Avrupaya 2 yil gidemeyen takim batar, Fenerbahce degil herkes o sureci atlaticak. Dolayisiyla lig 5. si olabilmesi icin gs bjkyi yenecektir. Fener basaksehiri deplasmanda yenerse 2015-2016 sezonu sampiyonu Fenerbahçedir.

0|0
    0|0
  • rakibimiz galatasaray olsaydı kesinlikle galatasaray olurdu. ama beşiktasın eli ayagı birbirine dolanmaya basladı. son hafta konyada puan alamazaykut hoca sampiyon yapar bizi :)

0|1
    0|0
  • Bir fenerbahceli olarak bjk daha avantajli ama tabikide fenerbahce olacak diye inaniyorum

0|1
    0|0
  • içimden bir ses Beşiktaş yine puan kaybedecek Fener şampiyon olacak gibi geliyor ama gönlüm Beşiktaş'tan yana, fazlasıyla hakettiler bu sene

0|0
    0|0
  • Büyük sürpriz olmazsa Beşiktaş olur gibi.

0|0
    0|0
  • Bence şu an hiçte bu oranlardaki gibi değil %51 Bjk %49 Fb

0|0
    0|0
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • Bjkkk.

0|0
    0|0
  • beşiktaş bu stresi kaldıramaz
    ŞAMPİYON FENERBAHÇE

0|0
    0|0
  • Fener çok zor ya besiktas olamaz ise gs nin durumuna düşecek bunun için Beşiktaşın sampiyonluktan başka çaresi yok şampiyon besiktassss

0|2
    0|0
Yükleniyor...