Kıck boks ile ağırlık antrenmanı bir arada yapılır mı?

Arkadaşlar ben haftada 3 gün kilo vermek için kıck boks antrenmanı yapıyorum. Kilo verdikçe vücudumda sarkmaların olacagını ağırlık antrenmanı yapmam gerektigini söylediler. Sizce bu doğru mu eger doğruysa nasıl bir program yapmalıyım? Iki farklı antrenman fazla gelir mi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İnternette sarkmamak için fitnese ağırlık verilmesi gerektiği söyleniyor. Kardiyo üzerine hafif ağırlıklarla da temel hareketleri yaparak şekillenme sözkonusu olabilirmiş. Yani haftada 3 gün fitness yap 2 gün kickboks yap bana göre. ya da kendini fitnese ver iyice istediğin sonuçta varınca direk kickboksa geç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Her duyduğuna inanma. Kickboks idmanlarını yap. Sonucunda istemediğin bir görüntü oluşursa o zaman fitnessa geçersin.

1|0
    0|0
  • Ben buna katılmıyorum fitness hocası olmasam da kum torbasında yapılan antrenmanın en ağır antrenman olduğunu biliyorum. Yağlarını daha kolay eritirsin hareketli olduğun için en yorucu antrenmandır çünkü bu. Ağırlık kaldırmayı vücudunu topladıktan sonra kas gelişimi için istersen yapabilirsin.

1|0
    0|0
  • Hayır gelmez, çoğu profesyonel boksör ve benzeri sporcular iki farklı antrenman yapar. Genelde sabah biri akşam biri olacak şekilde.

0|0
    0|0
  • yapılır niye yapılmasın

1|0
    0|0
  • ben yapmistim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Profesyonel kick bokscu olsaydin agirlik antrenmanlarina ihtiyacin kalmazdi kick boks sana muazzam bir kas kazandirmaz fakat hiz verir ve uzun kaslara sahip olursun fitness ile tamamlarsan buyuk ölcude vucudun toparlar yag kaybederken kas kazanmis olursun zayiflamak icin p90x programini tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Doğru sayılır ama kızsan pilates yapman daha doğru olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...