Hızlı Kilo vermek için?

168 boyunda 59-60 kiloda birisiyim.19 yaşındayım. hızlı bir şekilde kilo vermek istiyorum. çikolata bağımlısıyım. canım gebeler gibi hep bişeyler aşeriyor. gebe değilim :) artık buna dur demek istiorum ileride aşırı kilo sorunları şeker hastalığı gibi şeyler yaşamamak adına ki bana bir ara gizli şeker tanısı da konmuştu. çikolata açlığının verdiği baskıyı meyve suları tarçınlı ya da kakaolu süt gibi şeylerle bir şekilde basıtırıcam inat ettim artık. ama ben eğer hızlı bir değişim gözlemezsem bırakırım bu tempoyu değişimi görmem lazım. ne yazıkki spor yapamıyorum fakirim eve koşu bantı vs alamıyorum öğrenciyim de zaten. sakaryada okuyorum burda çıksam koşsam sokaktaki insanlar bana çok tuhaf bakar burası biraz öyle bir mekan. park biraz uzakta. evde bana hızlı kilo verdiricek ne tarz sporlar yapabilirim. her önerinize açığım.

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• Çikolatayı bırakacaksın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Knk sakaryada koşsan köpeklerin hepsi peşine takılır m4 yokuşunu günde 2 kere in çık kilo falan kalmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Öğün sayını arttır ama az ye ve gece yememeye çalış mekik falan çek plates al squat şansın varsa yap araştır hallet evde zordur spor salonuna gidebilsen iyiydi

0|0
    0|0
  • Hzli kilo verme

0|0
    0|0
  • ya saçmalama kilolu arkadaşlar küfür edicek şimdi sana :D gayet iyisin bir sıkıntın yok ki , illa vereceğim diyorsan da akşam 7 den sonra bişey yeme , yiyiceksen yoğurt ye ve bol su iç bu kadar

0|0
    0|0
    • 7 den sonra en fazla portakal ya da yoğurt yerim o sıkıntı değil ama vermem lazım erkek arkadaşım zaten aşırı zayıf onun yanında çok kilolu duruyorum

• o zaman rahatça verirsin ki zaten kasma

• aman kardeşim hızlı olmasın kötü olur sonra çatlak falan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evde tabikide pilates yapabilirsin eksiksiz yapabilmen icin en az 12 parcali bir set siparis edersin fiyatlar cok ucuk kacik degildir internetteki videolarla yapabilirsin ve yararinida gorursun pilates vucut farkindaligina ve nefese dayali bir spordur hizli bir sekilde kilo vermek icin cardiyo pilates yapmalisin ayrica cikolata ve tatli istegini bastirmalisin

0|0
    0|0
  • tek çikolata yemeyi dene çünkü bende vazgeçemiyorum çikolatadan ve günler boyu çikolata yediğimi bilirim

0|0
    0|0
  • 10 kilo fazlan var, spor yaparakta verebilirsin gerçi spor insanı daha çok acıktırıyor.

0|0
    0|0
  • Keesinlikle pilates

0|0
    0|0
  • sakız çiğne, kus, su iç, koş.

0|0
    0|0
    • nasıl kusıyım. kusamıorum ki ben. fobi gibi bişey kusmak benim iç, n

• 1 çay kaşığı karbonatı biraz ıslatıp ağzında beklet oluyor. öncesindede 2 bardak su iç 1 dakika sonra karbonat. çıkıyor hemen miss :) :D

• hızlı verince iki katı alınıyor bence yavaş vermeli ve çikolataya veda etmemeli 😊 bende meyveli yoğurt, bisküvi ve tatlı 🍩 çok seviyorum ve rejim yapamıyorum bu yüzden ama az yiyorum yine

0|0
    0|0
  • Koşu yerine akşam yemeğinden sonra yürü tatlım

0|0
    0|0
  • Hizli verilen kilolar daha fazla kilo olarak sana geri döner artı vücudun sarkar hatta çatlar en sagliklisi her şeyden az az yiyip gunfe 1 saat spor yaparak kilo vermek 1 ayda verceğine 3 ayda ver ama kalici olsun zaten zaman dedigin nedirki hemen gidiyo bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...