En küçük egzersizde bacaklarım kas oluyor?

En küçük egzersizde bacaklarım kas oluyor çok rahatsız oluyorum tamam sıkı olması iyidir ama bu fazla duruyor üst bacağımda proteini azaltıp koşmaya başladım zayıfladım bu kez de kalçam dümdüz oldu onun için egzersiz yaparken bacaklarım yine şişti en fazla 20 tane squat yapıyorum bide Nasıl oluyor anlamıyorum ip atlayınca da baldırlarım kas olmuştu ne yapacağım?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Egzersiz sırasında oksijen ve gliokojen arttıgı için şişmesi iri görünmesi normal. İp atlamak bütün bacak kaslarını çalıştırır. ve düzenli bir spordan sonrada şişmeye başlar kopan mikrolifleri onararak büyürsün. vücüt agırlıgı antremanlarında genel olarak fitnessa devam et bölgesel olarak çalışma. Proteinini sadece yemeklerden al ve vücuduna eşit olarak dağıt.

0|0
    0|0
    • Bu iki ayda halletmem gerekiyor ama bölgesel daha çabuk sonuç vermez mi

• Teşekkür ederim denicem yine aynı olursa da yoruldum artık bişey yapmam

• Ben teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Ahahah benim de aynısı 😂 bir de üstüne spor da yapıyorum antrenmanlar falan oluyor, ronaldo gibi gezmek zorunda kalıyorum. Düzeltmenin pek bir yolu yok ama kas iyidir ya, daha hızlı koşarsın daha yükseğe zıplarsın falan işe yarar yani. Ayrıca onu seven erkekler de var. Herkes çırpı bacaklı hatunlardan hoşlanmaz ele gelecek biraz kssjpjwndkq.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kas olmaz bacağın. sertleşiyordur yağ oranın çok olmadığı için. kas büyütmek sandığınız kadar kolay bir şey değil korkmayın aynı şekilde devam edin

0|0
    0|0
  • Ne güzel işte.. daha ne istiyorsun..

0|0
    0|0
  • Protein tozu kullanmaktan tamamen vaz geç. Ayrıca antrenmanlarını birer haftalık periyotlarla azaltırsan ve bu arada yeşil çaya devam edersen normale dönmeye başlarsın diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Sananole geliyo

0|0
    0|0
  • Ya boş yapmayın ya saçmalamışsın 😂

0|0
    0|0
  • Spor hocasıyım özelden yardımcı olayım.

1|0
    0|0
  • daha ne istiyosun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ne güzel işte

0|0
    0|0
  • uzmana danış

0|0
    0|0
  • Sadece akşam yürüyüşlerine ver kendini...

0|0
    0|0
  • Günde mi 20 squat yapıyon

0|0
    0|0
  • Ya bende baldır kası istiyorum nasıl yaptın protein derken ne kullanıyorsun detaylı bilgi verir misin lütfen

0|0
    0|0
    • Ya ip atla işte protein dediğim de et falan sabah 2 tane haşlanmış yumurta

Yükleniyor...