Bu kızın yaptığı çok çirkin değil mi?

Merhaba arkdaşlar öncelikle eşcinselim onu söyleyim ama bugüne kadar en ufak bir kötü davranışla karşılaşmamıştım açıkçası ama bugün ilk defa bişey oldu. Taksimde sürekli gittğim bir mağaza var bilenler için yazayım kikiriki orda tayt deniyordum neyse giydim bir tane çıktım kabinden aynaya bakmak için ama tabi bugün malum kalabalıktı başka bir kızda etek deniyormuş aynı anda yan yana geçtik aynaya neyse ben kendime bakıyorum falan kızın eteği gözüme çarptı çok beğendim ve dedimki gayet arkdaşça: çok güzel durmuş sizde kaçıncı katta bunlar nerde acaba sölermisniz dedim ama ne cevap verdi dersiniz " sanane etektemi giycen bide " dedi güldü ve gitti ben çok kötü hissettim açıkçası kendimi bu doğrumu sizce doğrudüzgün cvb verse ne olur benim istedğim gibi giyinme hakkım yokmu sizce ?

0|0
19|7

En İyi Kız Görüşü

• Sen şu homofobikleri neden takıyorsun ki? Pf.. Bunların kendi yargılarını birleştirirsek Dünya'yı milyon kez turlarız.. Saçmalama lütfen, içinden geldiği gibi hareket etmeyi dene. Birilerinin seni eleştirmesi ya da kötü bir söz söylemesi ruhani durumunu değiştirmesin.

Eteği çok mu beğendin? Git, kendin al. Neden soruyorsun ki? Ha son olarakta, ben dahil; burada gelecek cevapları da kaale alma derim. Çünkü bizim toplumumuz kısıtlı düşünüyor, buna ben de dahilim. Mezhebimiz dar.

Bunlar da benim görüşlerim. Sıkma canını, içinden geleni yap.

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Eşcinsellik günümüzde halk arasında hoş karşılanmayan birşey normal bir bayan veya bir erkek gibi rahat davranmanız mümkün değil malesef bu tür hor davranışlara maruz kalmamak adına biraz daha durumu gizleseniz daha iyi olur diye düşünüyorum kırılmazsınız en azından

0|0
    0|0
    • Bir dakika önceyaa anadolu olsa tamamda orasıda taksim yaa

• Haklısın ama taksim dediğin yerde de kırk çeşit insan var hangisinin ne tepki vereceğini bilemezsinz ki

• yani tabiki kimsenin kimseye karışma hakkı yok istediğimi giyer çıkarım kime ne . ama toplumda çoğu insan böyle buna alışman lazım senin durumunda biri bunlara alışmalı Türkiye'de yaşıyorsan farklı bir tepki bekleme maalesef toplumumuz o kadar gelişmedi :(

0|0
    0|0
  • Eş cinsel bir arkadaş çevresi olan biri olarak birden o tavrı takınana cevap verip nerde kaldı saygı diyebilmek isterdim. Kaldı ki seçimlerimizden dolayı yargılandığımız milletimizde kaybettiğimiz birşey hoşgörü çoktan ve toptan.. Üzgünüm ama alışmalıyız.

0|0
    0|0
  • hanzoluğun sadece erkeklere yakışan bir isim olmadığını bu soruyla kanıtlamış olduk.

1|0
    0|0
  • Eşcinsellikten öte transeksüellikte var sanırım biraz sende neyse bilen bilmeyen insanları kafaya takmaya değmez

0|0
    0|0
    • yok trv lik bende cd yim sadece

• türkiye gibi biyerde insanlardan anlayış beklemek zor bu konuda. bence gayet normal herkes istediğini giyebilir.. fakat etek biraz fazla kaçabilir yaşadığımız ülkede. özgürsün kmsede bişey diyemez

0|0
    0|0
    • türkiyede anlayış yok derken başka ülkeleri gezdiniz sanırım. bide anlayış dediğiniz fazlasına eksiğine karışmaz hani fazla kaçar dediniz ya o da anlayışsız bir cevap bence.

• ben kendime adıma konuşmadım canım. sanırım destekleyen tarafsın. sen türkiyede sadece jartiyer giyip gezebiliyormusun hayır çünkü birsürü geri kafa var. ama git danimarkaya ya da hollandaya kmse dönüp birşey demiyor. ben bitek bu arkadaş için demiyorum. benmde de çevremde birsürü arkadaşım var. etek giymesi çok ses getirebilir. ama topuklu ayakkabı tayt dekolte bluz istediğini giyebilir gibi knuştum. türkiyedeyiz kısıtlama çok burada.

• ben bu kızlar soruyora katıldıktan sonra insanlarda artık sadece Allah korkusu arar oldum hani soruyorlarya erkekte aradgnz ne die ...

0|0
    0|0
  • çok terbiyesizce bir davranış sanane lan deseydin milleti yargılamak ona mı düşmüş ben olsam giderdim o kız mıdır karımıdır onun yanına ağzına yumruğu yapıştırırdım gelemem böyle şeylere

0|0
    0|0
    • erkek görüyo beni ondan böle yapıyo bir kız sorsaydı ama böle yapamazdı dimi ? çünkü kızlar çok kötü cvb verri ben nsaılsa giderim bişey diyemem sanıyo

• bazı insanlar çok anlayışsız olur sende onlar birine denk gelmişsin herkes insanların seçimlerine saygı duymayı bilemez

0|0
    0|0
    • tezgahtar kız beni tanıyo cvbını verdi onada ben yinede üzüldüm açıkçası

• böyle şeylere alışmış olman gerek takma insanlar hep böyledir belkide onun da bişeye zaafı var yüzüne vurulsa o da üzülebilir empati yaparak konuşmayı bilmiyo

• Gerçekten eşcinsel olsaydın böyle tavırların olacağını da bilirdin. Çünkü bu sadece Türkiye'de yok. En medeni diyebileceğimiz yerlerde bile eşcinseller anormal olarak algılanabiliyor. Yalan söylediğin çok bariz.

0|0
    0|0
  • boşver üzülmene değmez öyle insanlar çok var maalesef. ben olsaydım düzgünce cevap verirdim boşver takma sen

0|0
    0|0
    • ayy ben hiç bu cvbları beceremiyorum işte hemen bozulup aklıyorum mesela ne denir buna şimdi " etekmi giycen yoksa dedi bana güldü gitti dalga geçer bir gülüşle ama ne denir buna

• 'ben o kızın yerinde olsaydım sana düzgünce cevap verirdim' demek istemiştim yani eteğin yerini gösterirdim cümlem ters anlaşıldı galiba :) boşver ya birisi senle dalga geçtiği zaman en iyisi susmak zaten öyle insanlar laftan anlmazlar

• boşver takma herkes kendi terbiyesiyle kalsın

0|0
    0|1
  • Elbette var . Ama insanların genelinde var bu . Hep at gözlüğüyle bakmak . Hep düz ve monoton .

İnsan bu durumda çoğu kez topluma aykırı davranışlardan kaçınıyor .

0|0
    0|0
    • yaa anadolu olsa tamamda orasıda taksim yaa

• Sende o zihniyetten bir insansın . Anadolu dediğin zaten ülkemiz be adam !

• 1. cinsel yöneliminle ne alakası var.

2. herkes herkese laf atabilir.

3. önemli olan karşındakine adam gibi cevap verip

oracıktag*tetmektir.

0|0
    0|1
  • Ay kıyamam sana ya boşver bırak böyle davrananlar utansın

0|0
    0|0
    • ama ben böle hiç bişey sölemiyorum bozulup aklıyorum gözlerimde yaşardı tezgahtar kız cvb verdi kıza bana caıyıp... ne demek lazım böylelere sence

• Hiçbir şey demeyeceksin o insan dışı varlıklara boşvericeksin onları kuzum ya ağlama sakın

• Türkiyeden bahsediyoruz ötesini bekleme arkadaşım.

0|0
    0|0
    • daha önce çok iyi kızlarlarda karşılaşmıştım ama ilk defa oldunyanii

• Sağlık olsun, bu onun ayıbı.

• İstediğin gibi giyinebilirsin.

Cinsel tercihinde her ne olursa olsun kimse sana karışamaz.

0|0
    0|0
    • ne deyim böyle laf sokanlara sence

• s.iktir git de bence. Takma kafana. Gerizekalı bunlar. Ne desende boş anlamayacak.

• çok çirkin kabalık etmiş. ama sen de tanımadığın ne tepki vereceğini bilemediğin insanlarla konuşma yardım bile isteme bence

0|0
    0|0
    • ne bileim benden önceki kızlar birbirilerine sordu kötü bişey dmeezler dedim ama yanılmışım :S:S

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben escinselligi kabul etmiyorum saygi duymak ayri bir olay kisinin sahsina saygi duyarsin ama escinsellik bir rahatsizlik hormon eksikligi bir carpikliktir. Tedavisi vardir ve tedavi olunmadigi surece benim gozumde asla hos karsilanmaz. Zaten kadinlar ve erkekler birbirini anlamakta yeterince zorlaniyor bunun dahada **kunu cikarmanin anlami yok. Tedavi olursun ya da cabalarsin yine anlarim ama rahat rahat gezmeleri bile gorsel olarak bir kirlilik bence. Senin sahsina soyledigim bir sey degil kusura bakma dusuncelerim bole.

0|0
    0|0
  • Anayasaya göre hakkın yok kılık kıyafet yönetmenliği var devlet ne isterse onu giyeceksin ilerici aydın devlet olaraktan:/

0|0
    0|0
  • Sen aldırma o kıza kardeşim.Herkesin kendi tercihi.Ben saygı duyarım...

0|0
    0|0
  • Ben o arkadı sana bu şekilde cevap vermesini kınıyorum çok yanlış bir davranış insanlar cinsel tercihleri ne olursa olsun önemli olan bence insanlara topluma verdikleri kazandırdıkları

0|0
    0|0
  • olabilir .kızda bişi sölememiş aslında

kötü bişi dememişki ne var bunda

cevresinde hergun etek ya da tayt giyen bir erkkle konusmuyorya?

bi anlık sok ...

sende hemen aglıyorsun haa

0|0
    0|0
  • abisi kafanmı iyi bu erkeklerin kadınlar hamamına dalması gibi birşey

0|0
    0|0
  • kız haklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...