Spora başlamalıyım tekrar nasıl motive olurum?

Biri bana yardım etsin ya şu tembelliğimi nasıl üstümden atarım? Sporla ilgilenen arkadaşlar siz nasıl yapıyosunuz?

Güncellemeler:
@yarenbirsen görüşünü ben şikayet etmedim haberin olsun eig bile seçecektim :/

1|1
8|43

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 1 hafta boyunca, vücudunun kaldırabileceği ölçüde spor yap ilk başlarda ağrın olacaktır boşver 2 gün sürer. eğer yaptığın spor ağır gelirse sürekli kas ağrısından erken vakitte bırakırsın, o yüzden uygun zamanı ve sporu belirle önce. bazen yorgun olsanda kısa bir ara verip o günki sporunu yapmaya çalış, devamlılık yoksa spor unutulur gider. 1 haftadan sonra yavaş yavaş değişimi farkedersin, 10-15 gün olduğundaysa vücudun bunu istediği için kendiliğinden yapmaya başlayacaksın :) spor yaparken müzik dinler birçok kişi, tempo belirleme, spor süresini uzatmada yardımcı olabiliyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Amaç belirle ve bir zaman koy önüne. Yapmadığın zaman olabileceğin durum hoşuna gidiyorsa yapma. Ayrıca görünüşten öte, sağlığında önemli. Kendin için yap.

1|0
    0|0
    • Aynrn bu aralar ileriyide düşünmeye başladım sağlığım açısından. Şu an böyleysem hemen herşeyde yorulurum :/

• Spor yaptıkça depresyona daha az girersin, çalışıyorsan bir işte, o işi daha iyi yaparsın daha iyi odaklanabilirsin, metabolizman hızlanmaya başlar, daha genç gözükürsün. 40+ yaşlarda pek sıkıntın olmaz. Bir sürü faydası var işte. :)

• Teşekkürler :)

• Muzik dinle

1|0
    0|0
  • Www.instagram.com/svetabily en üstteki 2. Fotoğrafa bak ve deki hassktr bu kadının bile motivasyonu bu ise benimkide bu olsun bende böyle olayım gir bak ama 😀

1|0
    0|0
  • Ozenmen lazim. bu tur videolari izle sporla ilgili

1|0
    0|0
  • Haftanın 3 günü stajdayim 2 günü okuldayim is yeri ve okul bana 1 saat uzaklıkta günde 2 saat im sırf yolda geçiyor ama yinede araya spor sigdiriyorum

1|0
    0|0
  • Sporda en onemli sey sadakat ve devamlilik. Eger "ben bugun gitmeyeyim ya yorgunum yarin giderim" gibi seyler soylersen bitmis demektir. O gun spor varsa gidilecek bitti. Azimle devam etmelisin sallamak yok

1|0
    0|0
  • Bence sporu kendin icin yap aynanin karsina gec ve haline bir bak

1|0
    0|0
  • Göbüşümün yan yağlarından sıkıldıgım için çokta güzel tembelliğimi attım arabayla spora gitmesem daha güzel olacak ama olsun (:

1|0
    0|0
  • Cevrendeki guzel fizikli insanlara nlbak olursun

1|0
    0|0
    • Benim hedefim sıradan fizik değil veya zayıf bir kadın olmak değil. şekillendirmek diyelim

• instaqgramda "ebrueryener78" isimli kullanıcıyı takip et. videolarını izledikçe sende gaza gelirsin zaten : )

1|0
    0|0
    • Ben çok videolar gördüm :D

• Valla benim bir sıkıntım olmuyor, hem iste calisip hem takwondo hem bos kalan günlerde fitness yapiyordum, yani azim lazim baslarda zorlanirsin elbette ama alistiktan sonra birakamazsin

0|0
    0|0
  • yaz için motive et kendini. sahilde olduğunu düşün ve gözlerin senin üzerinde olacağını. ortamlarda kızların senin vücuduna imrenip nasıl yaptıklarını soracaklarını düşün

1|0
    0|0
    • Çok pis gaza geldim :)) türkiyeye gideceğimi bilsem anında zayıflarım ama yok :/

• yurt dışında da sexy kadınlar dikkat çekiyor. yani vücudun güzelse her yerde bakarlar iki cinsiyetten de sana :D

• şişmanlayacağını düşün :d

1|0
    0|0
  • Sıfatın olmuş poğaça gibi sen hala otur.

1|0
    0|0
  • İrade lazım azim lazım en önemlisi vazgeçmemek lazım!

1|0
    0|0
  • Boş ver üşenirsin. Yatmak varken oohh mis gibi

0|0
    0|0
  • bana bak 8) heveslenirsin

1|0
    0|0
  • Spor sevgi işidir sevmeden yapmak zulümdür hele de vucut için kilo için ise. İlk önce seveceksin ve ona ihtiyac duyacaksın günlük mutluluğun oldugunu düşünmelisin. Fitness antrenörüyüm yardım edebilirim ama en önemlisi senin istemen yani yoksa cok zor.

0|0
    0|0
    • Sporu yapmak zor değilde kalkıp başlamak zor

• Telefonumu almıyorum spor salonuna :) bendeki tek problem başlayamamak

• O zaman kolay işin tek sorunun o ise.

• Başlama

0|0
    0|0
  • İlk bir hafta sıkacaksın ondan sonra değişimi hissetmeye başladıktan sonra bırakmıyorsun bağımlı oluyorsun.

0|0
    0|0
    • Ya gidiyodum düzenli olarak etkisinide gördüm ama işte bırakıyorum

• Spora başlayan çoğu insan bırakıyor zaten, sabahları veya ikindin koş parkta falan zevkli oluyor.

• https://www.youtube.com/watch?v=tBIx_zNbh6k

Şu şarkıyı dinle koşa koşa spora gidersin :)) Sesi aç sesi

0|0
    0|0
  • Müzik

0|0
    0|0
  • Spora git harun abi

0|0
    0|0
  • Spor yapmazsan güzel olamazsın o yüzden spor yap

0|0
    0|0
  • kendi kendine

0|0
    0|0
  • Erken yatıp erken kalkarak

0|0
    0|0
  • sabah erken kalk çık dışarı

0|0
    0|0
  • im1-tub-tr.yandex.net/i bu resimi hatırlamak yetiyor bana

0|0
    0|0
  • hedef belirle söyle olucam böyle olucam gibisinden telkinde bulun bide eğlenceli bir spor yaparsan çok çabuk alışırsın fitness biraz sıkıcı

0|0
    0|0
  • Yaza fit girecem diye motive et kendini

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 7

• Başladiktan sonra tembellik kalmiyor bir gununu spora ayir vucudunun ne kadar rahatladigini dinclestigini genclestigini hisset ertesi gün tembellik kalmayacak

1|0
    0|0
  • Instagram motiv resimler bak vs

1|0
    0|0
  • Evet bende yapıyorum.
    Vücut ağrım var ama.

0|0
    0|0
    • Ben çok üşeniyorum işte

• Bir sürü google play store da training var.
      Bak ordan.
      Ya da 30 day shred level 1 yaz. 30 dk ğer gün yap.

• Sağol

• O tembellik hiç gitmez kiii :) zor tatlım çok zorr :/

1|0
    0|0
    • Zor evet ama hedefim olunca hiçte zor değil. Mesela geçenlerde düğünümüz vardı 6 kilo verdim :D

• Istedigin her kiyafeti giyemiyorsun.
    Bununda yesem nolcak diyip aldigin kilolar yuzunden belki de Şu an cok guzel bir kiyafetin icinde olabilirdin? Ama olamiyorsun.
    Bu senin elinde.
    Hadi kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Bilmem. Isteyince düsünmedim yapiyorum istedigim seyi. Bendeki problem bu aralar daha fazla zaman

0|0
    0|0
  • yazın ne spğoru ya boşiver

0|0
    0|0
Yükleniyor...