Voleybol vs. tenis (erkekler cevaplayın bi)

sizce bir kıza voleybol mu daha çok yakışıyo tenis mi? hangisi daha seksi duruyo yani?

0|0
0|24

En İyi Erkek Görüşü

• LFL ye başla sen o çok yakışır müthiş.

0|0
    0|0
    • spor genel bir terimdir . elbette bu senin görüşün kimse seni yargılayamaz ama yorum yapabilirler spor genel olarak sağlık demektir yani senin bunu anlamanı beklemiyorum. zaten sen kesin şu atlet kadınlar çok çirkin çünkü göğüsleri yok diyenlerdensindir yazık zihniyete bak ...

• Ne alaka ? 1.cisi sorusu bile malca hangisi seksi gösterir diyo bu sorudaan ne beklersin 2.cisi Ben espirisine LFL dedim. Kimseyi göğsüne göre yargılamam öyle birşey demedim hatta göğüsü küçük bir kız vardı hani göğsü belli bile değildi onla fırsat buldukça konuşurdum benim yanım genelde boş olurdu gelir oturabilirmiyim derdi bende on sormana gerek yok derdim senin dediğin düşüncede olsam kıza bakmazdım bile değil mi? Kimseyi kafanda tasarladığın kişilik profilinegöre önyargıyla değerlendirme.

Erkekler Ne Diyor 23

• voleybol

0|0
    0|0
  • sen hangisini seviyosan onu oyna abisi.

ördeğe bile tecavüz ediliyor memleketimde.sen hertürlü seksisin.

0|0
    0|0
  • Tenis bence voleybolda karmaşa oluyo o kadar oyuncu arasında kim seksi şaşırırsın :)

0|0
    0|0
  • spor kadınlarda kas oluşumuna neden oluyo voleybolcu ve tenisci kadınların roboerto carlos gibi bacak kasıları oluyo ve iğrenç kadın spor yapmamalı abi çirkinse çirkin lan işte fitness miş şuymuş buymuş voleybol oynuyan kız sexy değil balım giyindikleri dar kıyafetler onları öylelermiş gibi gösteriyo bu uygulamada sadece abazanlar üzerinde olumlu etki veriyo

0|0
    0|0
    • zaten ben ikisinden birisini oynasam bile hobi olarak oynarım hergün oynamam :D kas yapmam ya merak etme

• Alakası yok link Neslihan Darnelin fiziği gayet iyidir bacaklarıda gayet düzgün

• baldır kaslarına iyi bak maçlarda ya da yürürken arkadan bir videosu varsa izle bastığı zaman hayvan gibi kas çıkıyo bacaklarında sen bilin beni ilgilendirmez fikir beyan ettim

• uzun boylu ve güzelsen ikiside

0|0
    0|0
  • valla eğer maria sharapova gibi bacak baldır orrtada olacaksa,serena williams gibi bağğıracaksan tenis daha seksi

0|0
    0|0
  • atış taliminde piyon gibi duran bir ördek yavrusu benzetmesini daha çok yakıştırıyorum. Heil Hitler!..

0|0
    0|0
  • En seksisi futbol bu tartışılmaz da. Sorduklarının arasından tenis. Hem sen her halinle seksisin meleğim spor yapmana gerek yok. :(

0|0
    0|0
  • bence bir kıza voleybol daha çok yakışır sende de daha güzel durur voleybool gizli :)

0|0
    0|0
  • tenis iyidir voleybolcuların göğüsleri ufak oluyo sanki

0|0
    0|0
  • İki spordada seksi isimler var ama bence ikiside seksi gösteriyo.mesela teniste sharapova maria kirilwnko voleybolda neslihan poljak

0|0
    0|0
  • tenis çok seksi oluyo.bide topa vururken bağırmaları ve tenis şortlarınız yokmu bittiyoruz ona.

0|0
    0|0
  • link Tenis tabi ki.

0|0
    0|0
  • voleybol la tenisi kim izliyo .

0|0
    0|0
  • voleybol duruo

0|0
    0|0
  • ikisi de ayrımyapılmaz ama teniste ani hareketler olduğu için o daha çekici gelebiri

0|0
    0|0
  • tenis daha seksi bence

0|0
    0|0
  • Peki sen hangi sporu yapıyorsun

0|0
    0|0
  • tenis birde basketball

0|0
    0|0
  • Voleybolcular zürafa gibi, hiç hoş değiller.Tenisçiler daha çekici.

0|0
    0|0
  • Tabiki tenis.

0|0
    0|0
  • Bence Voleybol Bacakları daha güzel oluyor giydiği kısa şortlarda çok etkileyici

0|0
    0|0
  • tabiki tenis sexy oluyorlar peki sen bir erkeğe futbolumu basketbolumu yakıstırırsın?

0|0
    0|0
    • bence futbol daha çok yakışıyo ama tüm hayatı futbol üzerineyse yani takıntısı varsa tam tersi itici gelir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...