Fenerbahçe liler neden Galatasarayın Büyüklüğünü Yediremiyor?

Galatasaray = Uefa Kupası
Süper Kupa
Bayanlar Eurocup
Bayanlar Eurolegue
ERKEKLER EUROCUP

Fenerbahçe =Sadece Voleybol Şampiyonlar Ligi (Bayanlar)
Fenerbahçe liler neden Galatasarayın Büyüklüğünü Yediremiyor?

Aziz Yıldırım Fenerli mi gerçekten emin değilim

Güncellemeler:
Fenerlileri bayağı kızdırdım galiba 😄

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kupalari koyacak yer kalmadi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok pardon da biz eurocup a katılsak utançtan birbirimizin yüzüne bakamayız. Seneye bizi izleyin Euroleague tanıtımı yaparız size.

0|2
    0|0
  • zorla mi? zoruna gidiyor adamlarin

0|0
    0|0
  • Lanet olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben bir Beşitaş'lıyım hemde fanatik. Lakin gel gör ki Uefa şampiyonu olmuş Süper kupa kaldırmış bir takım benim gözümde şu an Türkiye'nin en büyük klübüdür. Ha ben de yedirebiliyor muyum? Hayır ama yapacak bir şey yok.

0|1
    0|0
  • Saçmalama :D Fenerbahçe Spor Klubü en büyük klüptür başarılarıyla. Bunun tartışması bile saçmadır. Galatasaray ise futbol anlamında en büyüktür.

0|0
    0|0
    • Kanıtla Hadi

• Basketbol futbol voleybol hepsinde senden daha iyi olduğuma eminim

• Gidin yaşıtlarınızla tartışın :D

• kardes biz euroleague de finale gidiyoruz sizse finalde bizim gruplarda oynayip def ettigimiz strazbourg ile oynadiniz düşün kalite farkini

0|1
    0|0
    • Tamam kupayı getir öyle konuş

• siz gecen senelerde wildcard ile aliniyordunuz Fenerbahçe A lisansi ile alınıyor ac bak farklarini takımların degerlerini neyse ne anlatsam anlamicaksin Vesely udoh datome bogdanovic sloukas ayarinda kadro kur takimin basina obradovic gibi adam koy oyle gel

• Ben şunu anlatmaya çalışıyorum Eurolegue e katılmayı ben başarı olarak kabul etmiyorum Kupayı kazanmadığın sürece çok önemli değil

• Basketboldan anlamadigin belli kisaca soyleyeyim siz eurocup alirsiniz ama biz final fourdayiz ve finalfourdaki grubda 1. yiz biz barselona ve daha buyuk takimlarla yarisirken siz bizim grubun en dusuk takimini yendiniz bumudur liderlik 😊😊😊😊😊 bnden bukadar

0|1
    0|0
    • Evet 21 sayı fark yediğiniz takım, Sen söyle bakalım 10 kez üst üste Eurolegue final -four oynamayı mı yoksa 10 yıl üst üste Eurocup Şampiyonluğumu?😚😗😙😚😗

• tamam iyi is cikardnz ama sonucta fenerbahce daha büyük bir takim

• İşte ben bunu istiyorum Tebrik edin Çoğu fenerli Galatasarayın kazanmasını istemiyordu

• Kardeşim artık bırakalım birbirimizi yemeyi türk basketbolu çağ atladı inşallah Fenerbahçe Eurolegue alırda tam olur bir Galatasaraylı olarak istiyorum bunu

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıların bu tarz başlıklar açması zaten Fenerbahçemin ne kadar büyük bir marka-kulüp-değer olduğu anlaşılıyor..

0|1
    0|0
    • Artık Kabul edin Türkiye yi Avrupa da En İyi Şekilde temsil eden Tek Takımız

• Eurocupta finali kazan birinci olur eurolege de ilk turu geç daha fazla para kazanıyorsun biliyporsun dim. Fener şu an sizin 5 katı fazla para kazandı :) 2 yıl üst üste final foure oynadık geçen yıl sizi kovmamışlardı euroligeden siz nerde elendiniz geçen yıl. Pardonda başarınız geçen yıl neydi.

0|0
    0|0
    • Ben kupa diyorum sen para diyorsun Şampiyonlar Ligi Müziğini Hatırlıyormusun?

• Sivas Başkanı bizzat açıklarken ordaydım😙

• kupalardan nerelere getirdin konuyu vallahi bravo

• Eurocup lı gs biz eurolih de oynuyoruz
    Futbola vurursak daha iyi anlarsın uefayı kazanıp şampiyonlar ligindeki takımlara üstünlük taslamaktır bu :D

0|0
    0|0
  • Türkiyedir GalataSaray :)

0|0
    0|0
  • Gs mi o hangi takim yaa heaa tanm su 7 sırada olan kumr dusmemmek icin direnen ahdhf

0|0
    0|0
  • Fenerliler çekemez

0|0
    0|0
  • Eurolige gelin sonra konuşalım

0|2
    0|0
    • Ulan Şu iki yıl final four a kaldınız hemen bir taraflarınız havada (inşallah devam eder çünkü ben Türk üm) Bu iki yıl final four olmasaydı yine Euroleguede sizden daha başarılı bir Takım dık (ULAN SANKİ HİÇ EUROLEGUE GÖRMEMİŞİZ GİBİ KONUŞMA)

• Merak etme o kupa istanbula gelecek

Yükleniyor...