Sevgiliniz yalan söyler mi? Erkekler öncelikle bayanlar

aşkınız sevgiliniz canınız nişanlınız size yalan söylediğini anladığında ne yaparsınız anladığınızda...

Güncellemeler:
uzun süreli ilişkinizde

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Ona karşı güvenimin sonsuz olduğunu biliyor ve güvenimi hiç bir türlü sarsmakta istemez . O yüzden yalan söylemediğini biliyorum , bende ona söylemiyorum . Yalan konusunda ne kadar hassas olduğumu da bildiği için doğru adımlar atıyor hayatımın anlamı :)

0|0
    0|0
    • cok sanslısın ...

• bir kız bara niye gider ki ya okul gezisi diyip geceden sabaha kadar 222 de napabilirlerki ben yanlıs mı dusunuyorumm haksızlık edıyor olmam dımı

• Sana okul gezisi diyip bara gitmesi sakıncalı yani sonucta orada sabaha kadar ne haltlar yediğini bilemezsin . ben yerinde olsam alır karşıma konuşurum , yalan söylediğini sezersem kesinlikle bırakırım . Yalancının tekiyle işim olmaz

Kızlar Ne Diyor 6

• bana neden yalan söylediğini düşünürüm ve sorarım

0|0
    0|0
    • benden korkmus olma ihtimalini göz önüne bile almıyorum saygıda kusur etmem ana baska arkadaslarıyla da bara gıtmesını ya da eskı erkek arkadasının evınde kaldıgını baskasından ogrenmem gıbı yalanlar desem

• bir kız ve bir erkek 222 de eskişehirde sabaha kadar ne yasıyabilir ki erkeklik gururumu yerler altına atmak gibi geliyor

• yorum yapmama hakkımı kullanıyorum

• Sevgilim değilde arkadaşım dahi söylese ve ben ögrensem .( Çok üzülürdüm hayal kırıklığına uğrardım .

0|0
    0|0
  • güvenim sarsilir soğurum

0|0
    0|0
    • ben 1 degıl cok yalanını yakaladım ve beynım ve kabımle gıdıp gelıyorum savasları arasında

• dimi ya tam herşey yolunda derken bide...

• nişanlandık bide ya sohbet arasında bir kıllandım bir bakıyım dedim 3 haftada kafayı yeme durumuna geldım ve konuyu ona acmak zorundayım ama acıncada dıger acıklar kapanır dıye sabredıyorum

• anasından emdiği sütü burnundan gitirrim

0|0
    0|0
    • eee saygı sevgı yas durumuna göre kırılan kalbini düzeltir mi ki?

• güvenim sarsılır..

0|0
    0|0
  • tüm güvenim biterdi..

0|0
    0|0
    • kaybedilen güven geri kazanılır mı sence

• şimdi aklıma eski ilişkilerinde soyledikleride yalan mıs gibi geliyor seviştigi bile aklıma geliyor hatta emin gibi hissediyorum

• sana arkadaşlık isteği gönderdim. kabul et konuşalım sen baya kötü olmuşsun..

Erkekler Ne Diyor 5

• Güvenim sarsılır .

0|0
    0|0
    • sarsılan güven geri gelmez dimi devam etmemin bir anlamı yok

• eyvallah kardeşim kızlıgından süphe etmiyorum ama bır suru seyde yasamıs olabılır dıye beynım calkalanıyor ama mesajı aldım ben

• Kızlığından şüphe et diye söylemedim ben onu sarsılan güven bidaha asla esisi gibi olmaz demek istedim o benzetme yoluyla sen mesajı aldıysan sorun yok.

• bir insan ben yalan söylemem derken bile yalan söylemiş olur o yüzden kimse kimseyi kandırmasın hepimiz yalan söylüyoruz...

0|0
    0|0
  • Güvenim sarsılır .

0|0
    0|0
  • ayrılırım

.

0|0
    0|0
    • ayrılsam yerine gelecek olan hıc yalan soylemeyecek mı deger mı onca yıla

• sen oolsan ne yapardım nişanlım ve ilişkimiz baya eski hazmedemiyorum

• uyarırdım,sonuçta o kadar zamanın hatrı var.Baktım uyardığım halde devam ediyor,kaybetmekten korkmuyor artık demektir.Ayrılırdım.Bazen gitmeyi de bilmelisin tüm yaşananlara rağmen.

• Tokatlarım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...