Avrupa maçlarında tuttuğumuz takım haricinde bir türk takımını neden desteklemeliyiz? sizce yazdıklarım doğru değil mi?

Desteklemeyi çok isterim ama bu şartlarda ülkemde mümkün değil çünkü; bir takım başarıya imza atsın hemen o takımın taraftarı gururlanıyor anlarım bunu ama bir de üstüne aşırı kibirleniyor. Taraftar atışmaları olsun hemen mesela o başarıya imza atmış takımın taraftarı o karşı takımın taraftarına biz avrupada yok böyle yaptık yok şöyle yaptık siz neler yaptınız siz küçüksünüz diyip karşısındakini rencide ediyor. Sonra neden Türk takımını desteklemiyorsunuz Hainler oluyor. İşte bu yüzden kendi takımımdan başka Türk takımını desteklemek içimden gelmiyor. Ne zaman Ülkemde Spor branşlarında bir atışmada Avrupadaki başarılar silah olarak kullanılmaz durumda olur ozaman kendi takımımdan başka bir Türk takımını desteklerim. Ego, kibir ülkemizin insanlarında oldukça kimse Avrupada kendi tuttuğu takımından başka türk takımını desteklemez ve bu hep böyle ilerleyip gider. Siz neler düşünüyorsunuz bu konuda?

#KibirVeEgoDüşmanEder

1|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası holiganlık ve taşkınlık bitmedikten sonra ne maç izlerim ne de giderim sanırım hani desteklerim ama ilgilimi çekmiyor futbol berbat leş bir şey oldu izlemesem çok şey kaybetmem diye düşünmeye başladım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Avrupalı takımlarda taraftarlar, kendi liginden rakip olduğu bir takımı desteklemez.
    Çünkü mazeretleri car ülkelerindeki takımlar bizdekinden daha çok saygı duyulur ve zaten daha başarılılar.
    Ama bizde öyle değil bizde takım tutmak neredeyse rakip takıma kin beslemek gibi bir durum oluşturuyor.
    Hem başarınız da çok kısıtlı.
    Ben kendi adıma söyleyecek kursam fb dışında bütün Türk takımlarını destekliyorum.
    Hele bir de bir Anadolu takımı olursa bu nadiren de olsa çok daha heyecanla desteklerim.

0|1
    0|0
  • Takım tutmuyorum. O yüzden rahatça avrupada her Türk takımını destekleyebiliyorum.

0|1
    0|0
  • Evet ülkemizde böyle iç rekabetten kaynaklanıyo bence bunlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...