Rakip benfica Finale kalırmıyız ?

Sizce Finalle kalırmıyız arkadaşlar ne düşünüyorsunuz hee saçma sapan yorumlar yapıcaklar yapmasın lütfen sadece güzelce saygıyı aşmadan düşüncenizle birlikte görüşünüzü bildirin .

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Benfica küçümsenecek bir rakip değil Cheslsea deki yıldızlara bakıp herkez Chelsea gelmedi diye sevindi ama iş sadece yıldızla bitmiyor Benfica şuanda Chelseaden daha iyi oynuyor iyi pas yapıyorlar hücumda tehlikeli silahları var o yüzden FB'nin defansa dikkat etmesi lazım genç oyunculardan kurulu çok hızlı atak yapabilen bir takım maçlarını 2 3 gündür izliyordum iyi oynuyorlar özelliklede Fenerbahçe hücuma çıktıgında top kaybettiginde anında defansı toparlaması lazım Lazio öyle fazla hızlı oynayabilen arapasları atabilen bir takım değildi o konuda Fenerbahçe şanslıydı bence ama Benfica bu tarz şeyleri yapabilen bir takım inşallah geçer Fenerbahçe (Galatasaraylıyım)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Finali kokluyoruz gibi geldi.

0|1
    0|0
  • cekşmeli olacaktır ama fenerbahce kalablır fınale

0|0
    0|0
  • bence çok çekişmeli bir maç olacak inşallah kazanırız ve 15 mayıstaki finale gideriz . karşı takım güçlü ama bizde fena sayılmayız ;) :)

0|1
    0|0
  • Zor ama olabilir.

1|1
    0|0
  • Olmayabilirde, olabilirde :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• olabilir şanslar eşit

0|1
    0|0
  • burda gol yemezsek yüzde 60 olur şansımız

1|1
    0|0
  • en zoru geldi bana göre kardeşim ben chelsea yi istemiştim aslında.. bkalım çıkıp oynasınlar ama kolay takım değil işin kötü yanı işimize geldiğiginde savunma yapıyoruz ama ona uygun kontra atak oyuncularımız yok bu yüzden son lazio maçında gördüğümüz gibi bir tablo oluşuyo

1|0
    0|0
    • Benim gönlümdedende geçen chealsiydi :D belki finale kısmettir evet farkındayım kolay takım değil ama defansta basit hata yapmassak gol yemeyiz gibi geliyor çünkü çok ofansif oynayan bir takım benfica genelde.

• aynen çok ofansifler ama biz geri yaslansakta kontra atak yapamadıktan sonra o maçı gol yemeden bitiremeyiz illaki yeriz.. hani kontra atak yapısı oldugunda en azından rakip bunu biliyo ona göre çekiniyo ya da daha fazla bastırıyo.. bizde hiç bir adam bu özelliklere sahip değil bak dün lzioda 87 numara candrevaydı galiba nası yürüyerek adam geçiyo ..onun gibi tek adamımız var oda krasic şuan ceset durumunda ayakta duramıyo

• Bizde hızlı adam yok bir gökhan var bide stoch vardı stoch nerlerde bilmiyoz onu takıma geri kazandırısak kontra atak anlamında hızlanabilirde takım ben gene top çevirerek az atak sağlam şut veya ortayla gol arıcağımızı düşünüyorum aykut hocada kontra atak diye bir düşünce yok yavaş oyna bunalt 1 atak yap tam yap mantığında ;:D

• fenerbahçe rakibe göre oyun oynuyor çünkü aykut hocanın analizcileri çok iyi rakibi iyi analiz ediyorlar ve oyunculara ne yapmaları gerektiğini iyi ezberletiyorlar zico nun analizcileride bu şekildeydi. ters bir durum ortaya çıkmazsa eleyeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın

0|1
    0|0
    • İnşallah kardeşim aykut hoca teknik analizi yapıyoda kardeşim zico bir ayrıydı tamam aykut hoca maç kazandırıyo ama keyif aldırmıyo zicoda her ikiside vardı hem kazanmak hem keyif :)

• Kalırız bence umudumuz ondan yana

1|1
    0|0
  • inşALLAH kalırız,kalamasakta buraya kadar gelmeleri de başarı.Helal olsun hepsine.

1|1
    0|0
  • Bence fener finalde olabilir şansı yuksek. Beşiktaşlıyım bu yıl avrupadaki takımım oldu fener her maçını izledim uefa yı alırsa tanıdığım bir kıza formasını alıp hediye edeceğim hadi bakalım.

0|0
    0|0
    • Boşuna demiyoz ... takımı gibi dostun olucağına beşiktaşlı düşmanın olsun diye eyvallah :)

• Bir Galatasaray'lı olarak Fenerbahçe'mizin o kupayı kaldırmasını canı gönülden istiyorum. Fenerbahçe'nin ne eksiği var diğer takımlardan bence finale kalır hatta o kupayı da alır.

0|0
    0|0
  • %50 %50 bence eşit. kadiköyde fenerbahçenin galibiyet alacağından eminim, eğer gol yemeden galibiyet alınırsa, final çok daha yakın.

0|0
    0|0
  • Valla inş kalırız ama benfica lazio'dan çok daha kalite takım bence.bu seneki istatistikleri müthiş

0|0
    0|0
  • Benfica, Fenerbahçe'nin Avrupa liginde şu ana kadar oynadığı takımlardan en iyisi. Eğer diğer turlardaki oyunlarını oynarlarsa şanslarının olacağını zannetmiyorum.

0|0
    0|0
  • şanslar yüzde 50 eşit benfika küçümsenecek bir takım değil ama o kadar ahımşahımda değil fenerbahçe iyi oynamasa bile kazanması biliyorlar o yüzden bu bir artıdır skoru oynamak önemli tabi valla ben fenerbahçe lazioyu eler dedim hatta beraber en kötü 1-0 yenilgi olabilir ama 1-0 olacak dedim çıktı şimdide fener benfikayı eleyebilirde eleyemezde şanslar eşit fenerbahçe benfikayı elerse finalde kupayı alacak bak göreceksiniz fenerbahçeye başarılar dilerim

0|0
    0|0
    • Boşuna demiyoz ... takımı gibi dostun olucağına beşiktaşlı düşmanın olsun diye eyvallah :)

• hayırlısı be gülüm .d biz reali yenebiliyorsak benficayı yenmek sizin için o kdarda zor olmamalı bence yani yapaiblir bence cok zor bişe gibi gelmiyo.

0|0
    0|0
    • Real barcelonayı yenmek çok zor bişiy değil herkes birbirini yener önemli olan tur atlamak be gülüm :)

• vlla o bu degilde medya + bazı taraftar grupları yakıyo bizi . böyle günlerde bence sahalarda mesela kadı köyde başarılar galatasaray - ya da ttnette başarılar fener bahce gibi bayraklar acmak varken bizdeki bu öfke neye veya kime anlamıs degilim . neymiş elin gavurunun bayragını acıp onlara basarılar diliyouz biz bu degiliz 2000 i hatırlayın fb gs bjk tüm taraftar grupları nasılda karsıladı gs yi korkum şu ki fener uefayı alırsa o inş o coskuyu ararız gibi geliyo.

• Bunu başlatan biz değildik kardeşim siz gidip chealsiyi karşılamanızla başladı bu olaylar neyse galatasaraylı fenerli olayı değil bu olay Türklüğümüzü unutturmaya çalışıyolar eskiden böyle değildik haklısın .

• kontrollü oyun ve 11 kişiyle maçı hatasız bitirirsek geçeriz.

0|0
    0|0
  • çok koyu bir fenerbahçe taraftarı olarak yorumum inanırsak neden olmasın ki ? He ama böyle isteksiz isteksiz olursa kesin eleniriz olay takımda bitiyor valla ilk maçda bizim sahada olacak güzel bir skor yaparsak banko final amsterdam diyorum :))

0|0
    0|0
  • UEFA in benfica out! maalesef ihtimaller arasında var...

0|0
    0|0
  • bu maçı geçersek uefa şampiyonuyuz :)

0|0
    0|0
  • dün akşam oynadığımız gibi oynarsak zor

0|0
    0|0
    • Dün akşamki oyunu her takım oynuyo dostum avantaj varsa kimse kasmaz real madrid bile oynamadı mesela gerçi oynasaydı galatasaray süper oynadı hakkını yemeyelim ama real bile oynamadı avantaj olduktan sonra böyle oyun doğal .

• Yapcak bişiy yok abi bizim takım böyle hafif garantiye aldımı sapıtıyo gruplardaki gladbach son maçını hatırlıyonmu 3-0 yenildiydik topla bile oynamadılardı .

• ama sinirbozuyor o oyun da işte hadi o maç prestıj maçıydı garantılemıştık gruptan çıkmayı ama dün o maç 1-1 olmasaydı biz 2 yı de yerdık

• hadi ya benficamı çıktı. chelsea den de beter onlar. hayırlısı olsun

0|0
    0|0
  • Bence Benfica Feneri eler.

0|0
    0|0
  • Bence Fener elenir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...