Lavabodan çıktın, elini yıkamak için sabunu eline sıktın ve bir baktın sular kesik..

Ne yaparsın böyle durumda? Az önce yaşadımda ondan soruyorum, ben epey bir sövdüm açıkcası :)

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaş işte böyle olunca kuş giribi domuz giribi yayılıyo.. biraz hijyen mubarek... yedek su bulundursanıza :D Allah bilir üstüne silmişindir elini :)

0|0
    0|0
    • hee yok yok hayvan gibi yalayarak temizledim :P Yok yav antibakteriyel mendille sildim korkma, domuz gribi yayılırsa benden değildir :)

• Cıx olmaz, rezerveyim ben sevgülüm var -.-

• vay arkadaş o ellerlemi dokunuyon çocuga :D ıyyyggg :D bilse ne yapardı seni:D kızım sevgilin olsa banane :D

Erkekler Ne Diyor 14

• Aaaaa... ayıp kız :@ küfür yakışıyo mu sana? :@ :) ne yalan sölim bende başlıyorum söylenmeye suyu kesenin 7 ceddüğüne :D

0|0
    0|0
    • Ehhehe yok ya ben 7 cetden gitmem hiç değilse, en fazla salak, aptal :)

• Küfür kültürüm pek yoktur da -.- He bide gerizekalı var, o biraz daha kötü sanki dimi :)))

• çok kötü ayyy berbat cinayet sebebi :D

• sağlam söverdim.Belediye çalışanlarından,tesisatlara kadar.

1|0
    0|0
  • gıder mutfaktan alırım

0|0
    0|0
  • Elime işeyip yıkarım dersem saçma olur, Umarım öyle bir durumda yedek suyunuz vardır ya da dışarı çıkıp bir yerden su almaya çalışabiliriz tatlım. <3

0|0
    0|0
  • En az senin kadar hatta daha detaylı söverdim

0|0
    0|0
  • Aynen basima geldi hemen sinifa gider masasut deki icme suyumu alir elimi yikarim

0|0
    0|0
  • kolonyağlı mendil filan bide deoduran yoksa kendimi asardım yeminnen:D

yada dur nan niye gebertiyorumki kendimi sucuda su söylerdim:D

0|0
    0|0
  • link

Bob marley dansı yaparak suların gelmesini beklerim

0|0
    0|0
  • evde su yoksam marketten su alır yıkarım diye düşündüm şimdi

0|0
    0|0
  • benim budurumlar icin ayirdigim damacanam oldhgu için orda ellerimi yikarim

0|0
    0|0
  • şimdi sen o ellerinle klavyede yazı mı yazıyosun,titch titcih .

0|0
    0|0
  • Bidonda kovalarda annemin bu zamanlar için biriktirdiği sular mutlaka vardır :D oyyy Anam benim :)

0|0
    0|0
  • iyi tuvaletteyken gitmemiş su yoksa nederdin

0|0
    0|0
  • yumurta kırarım .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• öyle durumlarda elimdeki sabunu silip sonra tekrar ıslak mendille siliyorum -her zaman ıslak mendil bulunur.. bide bidonla su bulunur onları döktüğümde oluyo.

0|0
    0|0
  • evde hep yedekte kullanmalık su bulunduğu için sorun olmaz

0|0
    0|0
  • Annemin küçük balkonda bu ihtimale karşılık bulundurduğu suyla yıkarım ellerimi.

0|0
    0|0
  • İçme suyu aldım öyle bir durumda

0|0
    0|0
  • Ben once muslugu acan tiplerdenim.Su faturasi ev sahibine giriyor sonuc olarak.

Ha diyelim ki oldu dolapta ki sisenin birini alir kullanirim.

0|0
    0|0
  • Islak mendil diye bir şey var kankii ,sizin köye gelmedi mi daha? Neyse, tabii ilk küfürü basarım lsjdflss

0|0
    0|0
    • Yok bizim köyede vardı o, kullandım zati merak etme, de ilk başta çok sinirleniyor yav insan :)

• basıma gelmişti daha önce arkadas hayatımda etmedigim küfürleri ettim o an :D

ya icme suyunda yıkaarım ya da ıslak mendil :D

0|0
    0|0
  • damacana var cok sukur :)

0|0
    0|0
  • içme suyu ile yıkarım elimi..

0|0
    0|0
  • Evde her zaman yedek su bulunduğu için bu durum yaşanmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...