Boks mu Kick boks mu sizce? (detayı okuyup cevap verin.)?

İkisinden birine başlayacağım. 19 yaşında sayılırım. Profesyonel olarak ilgilenmek istiyorum. Sizce hangisinde şansım daha yüksektir bu yaştan sonra?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim sans diye birşey yoktur kendi sansini kendin yaratirsin. Ben kix box falan yaptim güzel spor ayakta var, ama box agir spor yani azim gerektirir ikisinde ama box da sadece el ve sadece yumruğa programla aciz yüz dagilabiliyor, kix box da ayakta var tekme falan bence kix biz daha iyi ama sanirim asıl para box da agir siklet bilmem dünya şampiyonluğu falan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 7

• Boks daha kısa sürede ilerleme kaydedilebilen bir spordur fakat kickboks daha kapsamlıdır.
    Tercihi sen yap.
    Olay sporda değil sporcuda

0|1
    0|0
  • En az 1 yıl boks yaptıktan sonra kick boks a geç. Canavar olursun

0|1
    0|0
  • Kick boks daha iyi ve eğlenceli

0|1
    0|0
  • kickbocksta şansın bu yaştan sonra daha yüksek olur ancak boks daha popüler oldugu icin orda daha cok para var

0|1
    0|0
    • Boksa geç kaldın dediler :(

• amacına baglı. geç başlayip hala yükseklere giden boksörler var ama boksta daha fazla rakip oldugu için ve birçok boksörler 8-12 yaş aralarında boksa basladıklari icin iş oldukça zorlaşiyor tabi ve en yüksel yerlere gelme ihtimali yüksek olmuyor

• Teşekkür ederim

• BOXX

0|1
    0|0
  • Hangisinde şansın daha yüksek bilmem ama ben boksu seçerdim.

0|1
    0|0
  • 19 yaş boks veya kickboks için çok geç bir yaş. Amatörce ilgilenebilirsin, boksu tavsiye ederim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...