Sizce Fenerbahçem basketbolda kupa 1 olan Euroleague kupasını kazanıp bir ilk yapıp bize çifte zafer yaşatıcak mı?

Kupa 1 diye açıklamamda art niyet aramayın bazı kişiler bilmiyor ondan öyle dedim. Bence alıcak bu gidişle muhteşem oynuyoruz şiir gibi final-fouru geçip alırız.
o kupa buraya gelicek zaten bir markayız basketbolda. bu arada Galatasaraya tebrikler. siz neler düşünüyorsunuz?

#FBGSÇifteZaferHaydi

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• gs dün de demiştim kazanacaktır ve kazandıda çünkü basketbol aklı bunu gerektiriyor. Bizim basket ligimiz fransa basketbol liginden kat kat üstün bir lig ve zaten ilk maçta strarburg kupayı vermişti. bunların hepsini dün belmirtim zaten. Fenerbahçeye gelirsek euroleague kupası için ciddi bir adaydır. Kadro ve oyun palnı açısandan rakiplerinin gerisinde değildir. Ve rakipler açısından gerçekten korkutucu bir takımdır. Kagıt üstünde ta kupanın ilk gruplar aşamasında bile fenerbahçe-cska finali öngörülüyordu. Bu gerçekleşecek sanırım. Fenerbahçenin basketbolda son dönemlerde cska deplasmanı galibileyitimiz (26sayı farkla) yenmişligimiz var bir üstünlügümüzde var işin açıkcası ama bu maçlarda artık istatistik, kagıt üstünde üstünlükler bir tarafa konacak o anki performans her şeyil gösterecek. Benece o kupa berlinden istanbula gelecek ve avrupa basketbolunun en değerli kupası ve en tepesinde bir türk takmı olacak buna inancım tam :D

0|1
    0|0
  • O kupada turkiyeye gelecek

0|1
    0|0
  • Inşallah alır diyelim

0|1
    0|0
  • Takımları bilmiyorum ama basketbolu pek anlamıyorum. Sence favori sayılır miyiz? Bizden güçlü gözüken takım var mı?

0|1
    0|0
  • Alıcaz bizden iyisi yok müthiş oynuyoruz ya

0|1
    0|0
  • Cska moskova alır

0|0
    0|0
    • herkes yazsın sen yazma nerde fener gs karşıtı görüş oraya balıklama atlayıp engelliyosun yazmasınlar diye.

Yükleniyor...