Bisikletim Nasıl :D?

Bisikletim Nasıl? :D

Bisikletim Nasıl :D ?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sana göre küçük değil mi biraz..22ye 1,5 mu değil mi?

0|1
    0|0
    • evet aynen, benim boyum 1.70 olunca hocam maalesef aslında buyuk bile kalıyor ama yetiyor, işimi goruyor.

• Onu bir bisikletçiye git baktır.. Fayansatan falan inmez.. Bir yerden kaçırıyor demek ki.

• Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Küçük

0|1
    0|0
  • Gule gule kullanin da birde kullanabileceginiz bir alan lazim onun icin

0|1
    0|0
    • İstanbul' yeteri kadar maceraprest bir şehir :D Bak ilk defa guzel para verdim bir bisklete; kullanısını, esnekliği, amaortisorun muhtesemliğini ilk defa burda ve İstanbul'da hissettim. Olamaz boyle bir şey; b, s, kletin yarımından fazla kaldırımına zorlanmadan çıkabiliyorum aynı şekilde zıplyarak inebiliyorum. on numra teşekkurler :D

Erkekler Ne Diyor 5

• So chic...

0|1
    0|0
  • Seleyi az daha indir :)

0|1
    0|0
  • güle güle kullan ve yolda kullanma önce onu belirtiyim. 7-8 yıl sonra alacağıın bir sonra ki bisikletinde amortisörlü almamaya çalış kimse bana yolda ki kasisi absorve ediyor demesin, zaten kasis varsa yavaşlayıp hafif frenle girmek lazım, bu amortisörlüler yasaklanmalı, ilerdede olmayacak zaten artık. iyi sürüşler :D

0|0
    0|0
    • Niye be çok guzel boyle ya :D istanbulun yolalrı biliyorsun engelei arazi gibi kaldırmında yola uç yoldan kaldırma uç neler neler var :D amortisorun ne zararı var ki? amortisor sayesinde tekerlek boyuna yakın kaldıram çıkabildim hiç zorlanmadan.

• orası çok uzak bana ya :D ama ileriki aşamalarda gidbilirim belki.

• Guzel 👍

0|1
    0|0
  • Çok ufak :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...