Ne yiyeyim atıştırmalık olarak?

Arkadaşlar kilo vermeye çalışıyorum, ama hiçbir şey de yemediğim zaman hiç enerjim olmuyor, suratsız oluyorum ruh gibi geziyorum ortalıkta. Ama okul ortamında buldunduğımdan kantine gitğim zaman mecburen kek bisküvi falan alıyorum, düzen alt üst oluyor. Onu yiyene kadar yemek yesem daha rahat kilo veririm resmen. Aralarda ne yiyebilirim acıkınca? Meyve yiyince daha kötü oluyor daha çok acıkıyorum, kuruyemişler de çok fazla kalorili sanırım, ne yiyeyim?

0|0
9|19

En İyi Erkek Görüşü

• Aç kalarak zayıflamayı düşünmen yanlış. Uzun süre yemek yemeyip sonra yersen vücudun enerjiyi saklamak için yağa dönüştürmeye başlayabilir. Okulda yemek için için akşamdan bir parça ekmeğin içine yarım yağlı peynir koymanı ve mevsim sebzelerinden küçük bir kaseye salata hazırlamanı öneririm. Tabi ki buda seni tok tutmayabilir o yüzden dediklerimi yedikten sonra bir bardak ta su içmeni öneririm. Kuru yemişler kalorilidir fakat vücuduna gerekli minareller açısından ara öğün olarak günde 1 avuç tüketirsen iyi olur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• atırstırmalık derkende abartmamak lazım kı sana bu konuyla alakalı hem bır kac bılgı hemde tavsıye verıcem : )

1/4 sımıt = 1 dılım lıght 25 gr ekmek demektır (unolıght) sımıt ve 1 ayran (200 ml )
    50 gr sarı leblebı =1 avuc dolusu + 1/2 cay bardagı kuru uzum veya yabanmersını
    1 turk kahve fıncanı müsli ve yarım su bardagı sut yıyebılırsın
    1 dılım ekmek + 30 gr beyaz peynır
    1 meyve + 4 mınık galeta yıyebılırsın...

bunlar ara ogun tercıhlerın olabılır.
    dısardakı pakette posette kek vb yıyecegıne evde kendı yaptıgın kekten 1 dılım ye daha ıyı olmasada ıcerıgını bıldıgın ıcın cok cok daha ıyı.
    dısardakı meyvelı yogurtlar seker ıhtıva edıyor. o yuzden mumkun mertebe yememeye calıs
    1 top kulahsız dondurma yıyebılırsın. lımonlu sade ya da meyvelı yıyebılırsın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• herkes sana besin önerecek ama ben sana diyetine ağırlık antrenmanı eklemeni tavsiye ediyorum çünkü diyetin büyük ihtimalle yeterli değil ve bu tür sorunlar yaşıyorsun, böyle giderse az biraz kasın varsa onlarda gidecek ve sarkmaya başlayacak. Biraz ağırlık antrenmanı yapmak ve biraz yumurtayı artırmak vs sana daha çok kilo kaybettirir ;)

1|0
    0|0
  • Fındık ceviz kan üzümü veya kuru üzüm alıştırmalık olarak alırsan bu dördünden üçünü hem enerjik olursun hem de açlık hissin olmaz

1|0
    0|0
  • balık kraker ye bende az once yedım yanına cay da koy mıs gıbı

1|0
    0|0
  • Tost yiyebilirsin kepekli

1|0
    0|0
  • hiçbişey yemeden kilo verilmez diyuet yapılmaz bence yiyeceksin ama az yiyeceksin ayrıca çok yğlı yemeklerden uzak durucaksın genelde salata türü haşlama türü yemen lazım ekmek olarakda esmer ekmek al ye.

1|0
    0|0
  • Protein deposu olan kaynamış yumurta.
    Biraz yoğurt (acı biber atarsan daha iyi acı biber yağ yakar) kuruyemiş olarak tercihen beyaz tuzsuz leblebi. Ve bol bol limon özellikle içme suyuna limon at. sebzeden korkma salatalık lahana tüket

1|0
    0|0
  • Bisküvi türleri yemen yarar sağlamaz. Fındık, fıstık ve ceviz gibi şeyler yersen metabolizma açısından daha iyi olur. Sporla birlikte daha iyi beslenmiş olursun. :)

1|0
    0|0
  • kuru üzüm fıstık fındık öyle yane

1|0
    0|0
  • Hıyar

1|0
    0|0
  • kuruyemiş ye. bir avuç badem, fındık veya ceviz içi. birazda kuru üzüm olabilir.

1|0
    0|0
  • ÇİZİ

1|0
    0|0
  • Sandviç yiyebilirsin hem sağlıklı hem fazla kalori yapmaz

1|0
    0|0
  • Çizi ye açlığını yatıştır knk

0|0
    0|0
  • Diyet bisküvilerinden gömebilirsin.

0|0
    0|0
  • İncir arası ceviz. Ya da süt iç bu saatte. Hem tok tutar hem de mışıl mışıl uyursun.

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Yoğurt.

1|0
    0|0
  • kahve içmeyi dene ciddiyim

1|0
    0|0
  • Yoğurt ye. Meyveli yogurtlar var. Icine de kalorisiz biskuvilerden al onlardan dogra. Gayet doyuyprsun

1|0
    0|0
  • Eti form

1|0
    0|0
  • Şu an bir muz ve sütlü kahve içebilirsin ama şeker kullanma 😋

1|0
    0|0
  • Bak canım bende senin gibiyim ama nefsiine hakim olmalısın ekmeği şekeri kesip azda olsa spor yaparsan haftada 1 kilo verebilirsin

1|0
    0|0
    • Haftada 1 kilo versem çıkar göbek atarım. Ekmek zaten sevmiyorum da o şeker var ya ah o şeker.

• Kuruyemiş ye ama az ye mesela 10 beden fındık ya da 2 ceviz falan

1|0
    0|0
  • Ruffles kola ve hamburger işe yarar harbi. Bide pizza olsa fena olmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...