Samimi olun. Bugün onu kaç defa düşündünüz?

''O'' derken sadece sevgiliz aşık olduğunuz kişi gelmesin aklınıza genel... ! ! :)

0|0
3348

En İyi Erkek Görüşü

• Saymadım ama en az 10 olmuştur. Ne zaman siyasi bir konuşma olsa,diyorum ki o böyle değildi. Hemen aklıma geliyor. Ne zaman bir haber izlesem,bugün şuralar satılmış dense aklıma geliyor. Ne zaman birine tecavüz edildiğini duysam hemen aklıma geliyor. Ne zaman bir büyük açsam aklıma geliyor. O gittikten sonra buralar çok değişti. Bize emanet ettiği şeylerin üzerinde çakallar fink atıyor. Her iç çektiğimde aklıma geliyor. Nerdesin be Ata'm.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 47

• inan onu düşünmediğim bir günü dahi htrlamıyorum ona o kadar bağlıyımki yaklaşık 10 senedir hemen hemen her gün hiç değilse haftanın 4-5 günü o olmadan gözüme uyku bile girmiyor.. ona olan bağlılığım konusunda kelimeler kifayetsiz kalır.. link

2|0
    0|0
  • hangisini :D

1|0
    0|0
  • 8-10 kez filan

1|0
    0|0
  • artık kimseyi düşünmek istemiyorum sıkıldım vallahi bundan sonra bir tek kendimi düşüneceğim

1|0
    0|0
  • birden fazla

1|0
    0|0
  • Hiç düşünmedim.Bugüne hep o nun dediğini yaptım başım beladar kurtulmad.Biz küstük konuşmuyoruz.

1|0
    0|0
  • ''0'' ? (:

1|0
    0|0
  • bugun hiç düşünmemiştim.düşünmemekten şikayetçi deyildim ta ki senin bu yazını görene kadar. gıcık şey:)

1|0
    0|0
  • aha soruyu gördüm aklıma geldi yoksa hiç geleceği yokmuş ne güzel :)

1|0
    0|0
  • 0 düsünce (:

1|0
    0|0
  • Sen bunu yazana kadar gelmemişdi :)

1|0
    0|0
  • Nefes alışlarımın toplamı kadar.

1|0
    0|0
  • aklımdan hiç çıkmıyor kiiii

1|0
    0|0
  • her tıkladığımda burdamı diye merak ettim:)

1|0
    0|0
  • O deyince direk sevgilim, aşık olduğum kişi geliyo aklıma. Çok düşündüm. Sayamayacağın kadar. :)

1|0
    0|0
  • şimdi düşündüm. sen sormasan aklıma gelmicekti:D

1|0
    0|0
  • yusufum aklima geldi sık sık bugun:)

1|0
    0|0
  • İnsan kaç kere göz kırptığını hesaplayabilir mi?

1|0
    0|0
  • O hep aklımda.yoksa aşk olmazdı

1|0
    0|0
  • Aklımdan hiç çıkmıyor sürekli düşünüyorum onu.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 33

Yükleniyor...