Söylemek istedikleriniz..

karşında olurda bir türlü susarda söyleyemezssin yaa... kızarsın susarsın aşıksındır susarsın anlatmak istersin susarsın bazen aslında herşeye cevabın vardır ama içindedir... işte şimdi karşınızda olsa o kişiye ne derdiniz?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• ATMA MESAJ ,

Sorma halimi hatrımı. Nasıl olmamı bekliyorsun? Uçuyorum mutluluktan ehehe ayrıldık yaşasın; kokusunu içime çekmeye doyamadığım, sarılmaktan usanmadığım, yanından ayrıldığım dakikadan itibaren özlemeye başladığım, suratına bakıp bakıp “ne adamsın yaee” diyerek güldüğüm, en çok yanında mutlu olduğum, hiç çekinmeden dertlerimi anlattığım, sarılarak ağladığım, “biri hayat arkadaşım olacaksa eğer, bunun sen olmasını istiyorum” dediğim, kendimden bile çok sevdiğim adam hayatımdan çıktı olley!

Çok mutluyum çok. Gözlerimi soruyorsan, uyumaktan şişliği, ağladığım falan yok yani. Haha neden ağlayacağım ya, aşık olduğum adam gitmiş alt tarafı ne olacak.

Atma diyorum.

Atmadan da anlamıyorsun ki.

Nasıl bir inat bu, nasıl bir sevgi ihtiyacı. Ama yanlış yapıyorsun, ben o kişi değilim, ben senin her gidişinde oturup bekleyecek biri değilim, olmadım, olamayacağım. Benim hayatım var, hayatım diyorum, hani senin olmayan, heh işte o, benim mutluluğa ihtiyacım var. Benim göz yaşlarıyla aram yok.

Yani diyorum ki madem gidiyorsun, tamamiyle SİKTİR GİT hayatımdan.

0|0
    0|0
    • süper bende kendimden bişeyler buldum yazında

• Unutulur evet ama acısı hep içimiz de kalır ...

• aynen ölee elden bişi gelmiyor

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 4

• İçimde tutamıyorum hiç bir şeyi hep adreslere ulaşır.

0|0
    0|0
  • Ben susamam söylerim ki söyledim de öğlen zaten ...

0|1
    0|0
  • benim sevgimi hak edip etmediğini bilmiyorum. belki hak ediyorsundur ? ama dediğim gibi en ufak bir fikrim yok. şu ana kadar yaptıklarının hiçbirinin seni yansıttığını düşünmüyorum. hep içinde başka bir insan olduğunu düşündüm. seni gördüğüm ilk anda bana sanki büyü yapılmış gibiydi. seni gördüğüm saniyeden beri sana aşığım. ve senden bazen soğusam da nefret etsem de sevgim hiç azalmadı. seninle hiç konuşamadım. bizim ilişkimiz başlamayan ilişki rekoru kıracak. ama senin de bana karşı az çok bir şeyler hissedebileceğini düşünüyorum. öyle olmasa kıskanır mıydın beni ? ne yapıyorum ne ediyorum diye gözetler miydin ? ama kırıldım sana. başka bir kızla çıktığını duyunca kırıldım hem de çok her şeyden çok. tek üzen beni bu mu değil elbet. neden böylesin. gururun çok mu önemli. beni koşulsuz sevemez misin ?

0|0
    0|0
  • Benliğine mikroskobik bakış atarım adam!

0|0
    0|0
Yükleniyor...