Size göre zor kadın nasıl tanımlanır beyler?

Beyler bir bakarmısınızzz

size göre zor kadın nasıl tanımlanır ? zor kadın kendini nasıl gösterir nasıl anlarsınız onun zor kadın olduğunu

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Her sorunu büyüten, her daim karşısındakini eleştiren, olur olmaz arıza çıkartan, karşısındakinin en ufak hatasını affetmeyen, ha bire karşısındakinin suçunu kafasına kakan, çevresindeki erkekleri örnek gösterip, bak Ahmet böyle, Mehmet şöyle, sen niye onlar gibisin diyen, kendi suçunu kabul etmeyen, karşısındakini olduğu gibi kabul etmeyen, karşısındakini değiştirmeye çalışan, sevgilisinin ya da eşinin ailesine saygı göstermeyen ve onları ha bire eleştiren, gereksiz yere dır dır yapan kadın ZOR kadındır. Böyleleri hayatta yanlız yaşamaya mahkumdur. Bilmem anlatabildim mi?

0|0
    0|0
    • ya öyle anlatmak istemedm ben yani mesela her erkeğe evet demiyn biri birne evet dedi ama o erkek o kızn herkese evt dedğn sanıyo ona nasıl öyle olmadığını göstereblrm

• peki genelde aynı ortamlara geliyoruz o zman nasıl davranmalıyım

• Onu görmezden gel, yüzüne bakma, ilgilenme, başka erkeklerle ilgilen.

Erkekler Ne Diyor 12

• Zor kadın olmaya karar verdiysen vazgeç. Çünkü sonradan kazanılmaya çalışıldığında uçan sabrinin stüdyo denemesi gibi oluyo. Hızlı düşüş.

0|0
    0|0
  • tek eşli görünümlü motor diyorum ben bu tiplere...kimseye bakmaz hep tripli..atarlıdır ama birine denk gelir atar yatağa gider...marifet değil lakin çok böyle kız geldi bana uzun vadede çekilmezler...birde hayatına girdimi bu tip kadınların çok yapışkandırlar...sahiplenirler...

0|0
    0|0
  • 20 yasında zor kadın olunmaz

0|0
    0|0
  • bana göre çok kolay çünkü herkes benim zor adam olduğumda hemfikir(annem dahil)dolayısyla bana dayanmayan ya da katlanamayan her kadın zor katagorisinde oluyor.

0|0
    0|0
  • Güzellik

Giysi

En önemlisi çevresi ve ağır başlılığı

1|0
    0|0
    • diyelim biriyle çıkmaya başladınız ama 2 hafta sonunda ayrıldınzz.normalde kimseyii beğenmyorsunuz ama buna kandınz ve o kişi size herkese kanabilecğnzi söylüyor.ona nasıl öyle olmadığını gösterblrsnz

• Muhattap olmayarak mümkünse o ölmüş gibi davranak yapabilirsin bunu ama bu senin acizliğin öyle her erkekle çıkılmaz şu kadınları anlayamadım bir türlü sırf hava caka can sıkıntısıyla çıkmaya başlıyorlar bence Gerçek aşk dışında bunların hepsi Haram çünkü Aşk temiz bir duygudur Allah'tan gelir aşık olan bir insan asla kötülük düşünemez yeter ki aşık olduğu insan İNSAN olsun...Bu arada bundan sonra yapabiliceğin bir şey yok bu konuda kimseyle konuşma karakterinde yoksa zor kadın olmaya çalışma:D

• yok zatn öyle bişey değl sadece nasıl anlıyorlar bu erkekler ondan merak ettim..ama bana şu ezikliği yapan adamı halt etmek istoyrum içine cuk otursun yokluğm.o yüzden

• Zoraki davraniyosa zordur.

0|0
    0|0
  • hiç bir şeyden memnun kalmayan sürekli sorun çıkartan...huysuz kadın...zordur...

0|0
    0|0
    • ya şöyle diyelim biriyle çıkmaya başladınız ama 2 hafta sonunda ayrıldınzz.normalde kimsyei beğenmyorsunuz ama buna kandınz ve o kişi size herkese kanabilecğnzi söylüyor.ona nasıl öyle olmadığını gösterblrsnz

• huy değişmez...alışkanlık değişir...kabul edyorsan olduğu gibi kabul edeceksin...

• uyumsuz mutsuz itirazcı

0|0
    0|0
  • zor kadın olunca ne olcak peki bir artısı olacağını mı sanıyorsun.

0|0
    0|0
  • sadık olan

0|0
    0|0
  • Arabası olmayanlara vermiyorsa(kalbini) zordur..

0|0
    0|0
  • hiç uğraşmayacağım kadın tipidir,bırak öyle ulaşılmaz kalsın:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kısaca ben :dDDD:dad:safFFSD:d

0|0
    0|0
Yükleniyor...