En yakın arkadaşı bana sırıtıyor ne oluyor sizce?

bakın şimdi bizim okulda bir çocuk var ben bu çocuğu okulun ilk günü görmüştüm arkadaşıma yakışıklı çocukmuş dedim sonra bişeyler oldu işte bu çocuk hep bana bakmaya başladı ama sonra o bir kızla çıkmaya başlayınca bende boşverdim şimdi son bir kaç gündür bişeyler yapıp duruyo mesela biz hiç konuşmamıştık ben camın kenarındaydım yanıma geldi tam konuşucaktı arkadaşımbizi yalnız bırakmak için gidicekken bende arkadaşımla gittim sonra bugün ben merdivenden inerken bana baktığını fark ettim ve en yakın arkadaşı bana sırıtıyo ne oluyor sizce ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence ıkısıde senı sevıo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kizlar her zaman saf anlamadim gitti ama o cocugu bos ver belli daldan dala atlamaya bayiliyo bence git kendine daha dogru durust birini bul boyle tiplerden fayda gelmez

0|0
    0|0
  • Başlığa bakınca kan arıyor sandım la..

1|1
    0|0
  • çok bir aciliyeti yokmuş ergencim sen git ders çalış bakem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sadece sen ona bakınca ilgi görmek hoşuna gitmiş. Eğer senden gerçekten hoşlansaydı o kızla çıkar mıydı sence ?

0|0
    0|0
    • kızı kimse tanımıyo facedede sadece ilişkisii var yazıyor ama okuldan değil diyor bizim kızlar duymuş okuldan birini seviyomuş ama gizli tutuyomuş

• o kızla çıkmaya başladıktan sonra 2 ay kadar yüzüne bile bakmadım karşılaşacağımız yerlere gitmedim ama şimdi karşılaşıyoruz bende karşılaştırma yaratmaya çalışıyorum ama ona da fazla bakmıyorum

• Olmaz bakman lazım

• Seni sonradan farketmiş olabilir dikkatini çekmeye çalışıyor olabilir çok yüz verme ama konuş onunlada sana bakıp gülümsediğinde sende gülümse hemen teklif ederse kabul etme iddia meselesi olabilir çünkü arkadaşı gülümsemiş :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...