Lütfen yardim edermisiniz?

Fitnesse gidiyorum 1 senedir vücütumda degisiklik var ama okadar asiri bir degisiklik yok malesef.
son 3 ayim kaldi anlasmam doluyo ve cIkcam ordan is yüzünden bazen düzenli gidemiyorum diye.

neler yapabilirim acayip kasli filan olmak istemiyorum ama birazda kaslarim belli olsun istiyorum.
hergün gitsem bir faydasi olurmu?

nasil yapcam ya ooffff :((((
kilolu degilim kilom normal ama iste abur cuburda yemiyorum..

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hafta içi her gün gidip hafta sonları ise dinlenmeye ayiracaksin. çarşamba günleri genel anlamda ağırlık çalışma sadece aerobik yap. bir program belirleyip bu program üzerinden hareket etmen gerekiyor. günde yapacağım 2 saatlik saglam antrenman daha sonrasında da düzenli beslenme ile alacağın protein zaten hazır olan vucudunu 3 ayda toparliyacaktir. yaklaşık 1 senedir gittigin salonda ki hocalar ne iş yapıyor da sana yardımcı olmuyor anlamış degilim

0|0
    0|0
    • ya ben haftada 3 kez gidiyorum ama iste istedigim sonuc olmuyo..
      hocalarda hic bakmiyo zaten.. cok hafif ayva göbegim var ne yapsam? lütfen yardimci olabilirmisin? programm filanda yok. beslenmede iste normal yiyorum.

• takip isteği yolla bana

• evet soruyu sevdi mi görünüyommu acaba?

Erkekler Ne Diyor 7

• Yaptigin spora uygun beslenmelisin

0|0
    0|0
  • faydasını görürsün 1 yıl içinde

0|0
    0|0
  • 1 sene gerçekten uzun bir süre yani sıfırdan başlayıp 6 ay gibi bir sürede çok iyi şeyler elde edenler var galiba efektif çalışmıyor salonda çok ağız ayırıyorsun :)

0|0
    0|0
  • tavuk ve yumurtaya ağırlık ver yulaf alabilirsin ekstra olarak cicibebe yiyebilirsin
    fitnesse her gün gitme bir gün git bir gün dinlen kaslar dinlenirken gelişir sonuçta
    fitnessa gittiğin gün iyi çalış yani 1-1,5 saatlik değilde 2 saattren fazla çalışmaya bak ne kadar emek verirsen o kadar da karşılık alırsın

0|0
    0|0
  • Beslenmene dikkat ediyor musun bilmiyorum, ama dikkat etmen gerek her şey beslenme ile oluyor. Program olarak nasıl bir programın var?

0|0
    0|0
  • Abaza milletim kalenderdir dert etme

0|0
    0|0
  • Yemene dikkat et , hareketleri doğru yapmakta çok önemli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...